Katalog Firm i Instytucji Wróć

Fabryka Tańca. Studio Taneczne i Fitness

ul. Marczukowska 33a 

15-724 Białystok

tel.85 651 14 45tel.510 212 132

www.fabrykatanca.pl
biuro@fabrykatanca.pl
Czynne: PN - PT: 8:00 - 22.00, SOB: 9:30 - 20.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Witamy Was w Fabryce Tańca - miejscu jedynym w swoim rodzaju, miejscu wyjątkowym, gdzie już od 2006 roku każdy może spełnić swoje najskrytsze taneczne marzenia.

Dlaczego właśnie Fabryka Tańca?

Oto siedem powodów dlaczego warto rozpocząć z nami taneczną przygodę.

Po pierwsze - stabilność

Jesteśmy jedyną szkołą tańca w regionie mieszczącą się we własnym budynku. Dlatego macie pewność, że w trakcie nauki nie zmienimy swojej lokalizacji, a Wy nie będzie zmuszeni dojeżdżać do nas na drugi koniec miasta.

Po drugie - doświadczenie

Ponad 20 lat zawodowego, tanecznego doświadczenia musi procentować. Uczęszczając na zajęcia do Fabryki Tańca, macie pewność, że zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych. Nasi instruktorzy posiadają nie tylko wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć, ale są przede wszystkim najbardziej utytułowanymi, zawodowymi tancerzami w regionie. W kwestii kadry nie uznajemy półśrodków, dlatego zatrudniamy tylko wybitnych instruktorów.

Po trzecie - efektywność

Walc wiedeński po kole w miesiąc? Niebanalny i nietuzinkowy Pierwszy Taniec w 5 godzin? Oczywiście, że możliwe! Jest na to wiele dowodów – wystarczy porozmawiać z naszymi kursantami. To najlepsza rekomendacja – jest już ich ponad cztery tysiące, a ich liczba stale rośnie!

Po czwarte - innowacyjność

Stale się rozwijamy. Dzięki temu udoskonalamy sposób nauki tańca, tak aby był jak najmniej inwazyjny i zarazem efektywny. Już 2 lata temu wprowadziliśmy autorski, intuicyjny sposób nauki tańca, przez co nasi kursanci są w stanie w ekspresowym tempie podnosić swoje taneczne umiejętności. Wystarczy przyjść na nasze zajęcia, aby się o tym przekonać.

Po piąte - zaangażowanie

Zdarzył się Wam kurs, podczas którego instruktor wychodzi z sali i nie wraca? W Fabryce Tańca to niedopuszczalne. Zawsze jesteśmy dla Was – nie tylko podczas regularnych zajęć. Dlatego jako jedyne studio tańca w regionie oferujemy naszym parom dodatkowe bezpłatne zajęcia Practise, podczas których każda z naszych par może dodatkowo podnosić swoje taneczne umiejętności.

Po szóste - konkurencyjność

Stale uważamy, że taniec jest dla wszystkich bez wyjątku, a koszt zajęć nie może stać się przeszkodą w nauce. Dlatego nasze zajęcia oferujemy od ponad 4 lat w najniższych cenach w Białymstoku:

karnet 1/tydzień - 50 zł/miesięcznie
karnet 2/tydzień - 80 zł/miesięcznie

Po siódme - komfort

Postanowiliśmy wyznaczyć nowy standard szkoły tańca. W naszym nowym studiu – już w pierwszym etapie - oddajemy Wam do dyspozycji wszystko, co jest niezbędne dla Waszego komfortu. Wszystkie pomieszczenia posiadają wysokość 310 cm, są wentylowane mechanicznie, a sale treningowe są dodatkowo równomiernie klimatyzowane i wyposażone w lustra o wysokości 255 cm. Usytuowanie okien na sali względem stron świata i na przeciwległych ścianach, pozwala na maksymalne doświetlenie jej powierzchni bez nadmiernego stosowanie sztucznego oświetlenia. Miękka podłoga na sali ćwiczeniowej, pozwala na amortyzację ruchów i wytrzymuje maksymalny nacisk 20 ton na 1m2. Ponad 35-metrowa szatnia damska jest wyposażona dodatkowo w kącik do wizażu z oświetleniem garderobianym, co stanowi jej idealne uzupełnienie. Każde z pomieszczeń wyposażone zostało w zintegrowany system nagłośnienia, dzięki czemu w tle umila Wam czas Wasza ulubiona muzyka. Obszerna ponad 60-metrowa poczekalnia z kominkiem pozwala na komfortowy, jednoczesny odpoczynek ponad 30 osób. W celu usprawnienia szybkości obsługi wprowadziliśmy także jako jedyna szkoła tańca w regionie elektroniczny system rejestracji. Dzięki niemu nie czekacie w kolejce, jesteście automatycznie informowani o zajęciach i terminie ważności karnetu, który odtąd jest plastikowy i wyposażony w kod kreskowy. Dbając o środowisko wyposażyliśmy także wszystkie pomieszczenia w energooszczędne oświetlenie LED.

Jeśli choć jeden z powyższych powodów uznaliście za wart uwagi - przekonajcie się osobiście jak zmieniliśmy się dla Was. Serdecznie zapraszamy na zajęcia:

  • Solo (Latino solo, salsa solo, zumba, Power dance, lady’s styling, cuban dance, dancehall)
  • Fitness (BUP, pilates, joga/pilates mix, joga, TMT, gimnastyka wyszczuplająca + płaski brzuch, zdrowy kręgosłup)
  • Dla dzieci (baby dance, hip hop, zumbatomic)
  • Dla młodzieży (hip hop, dancehall, cuban dance, zumba, Power dance)
  • W parach (kurs tańca towarzyskiego, latino duo, tango argentino, taniec użytkowy, practise)
  • Zajęcia indywidualne (pierwszy taniec itp.)

Zespół Fabryki Tańca i Fitness

Fabryka Tańca. Studio Taneczne i Fitness
Fabryka Tańca. Studio Taneczne i Fitness
Fabryka Tańca. Studio Taneczne i Fitness
Fabryka Tańca. Studio Taneczne i Fitness