Katalog Firm i Instytucji Wróć

Eurowash Sp. z o.o. - Producent Myjni Samochodowych

ul. Handlowa 7

15-399 Białystok

tel.85 874 30 30tel.696 412 917

www.eurowash.pl
info@eurowash.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Doświadczenie w myciu bezdotykowym od ponad 10 lat.

Firma Eurowash Sp. z o. o. jest polskim producentem myjni bezdotykowych. Naszym klientom oferujemy kompleksową realizację inwestycji jaką jest budowa samoobsługowej myjni samochodowej od projektu przez budowę wiaty, profesjonalnych posadzek, montaż techniki myjącej po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Klientom proponujemy dwa rodzaje zabudowy technologii w kontenerze i w module. Nasze urządzenia wykonane są z komponentów najwyższej jakości co sprawia, że są to rozwiązania solidne i niezawodne.  Przy produkcji myjni używamy najwyższej jakości podzespołów m.in.: amerykańskich pomp CAT, niemieckich silników Siemens, przemienników częstotliwości marki ABB, piecy grzewczych ACV, elektrozaworów Burkert, Asko,  dozowników Dosatron. W swoich konstrukcjach wykorzystujemy elementów stali nierdzewnej w dozownikach mikroproszku,  pulpitach oraz ramach konstrukcyjnych.  Każde urządzenie może być dopasowane indywidualnie do potrzeb klienta i uwarunkowań lokalnych.

Oferta firmy zawiera również profesjonalne odkurzacze, trzepaczki i wiele innych podzespołów do myjni. Oprócz tego oferujemy wysokiej jakości chemię do myjni.

Przez ostatnie lata klienci są świadkami transformacji jakiej dokonała firma. Zatrudnienie wzrosło ponad czterokrotnie, powstał zakład produkcyjny z profesjonalnymi  urządzeniami do cięcia, spawania i montażu technologii. Ponadto rozwinęliśmy się na rynki zachodnie i otworzyliśmy przedstawicielstwo firmy Eurowash w Moskwie w Rosji. Poprzez ekspansja na Litwę, Łotwę, Białoruś i Słowację pozyskujemy kolejnych partnerów biznesowych i jesteśmy coraz bardziej wiarygodni i rozpoznawalni na rynku.

Eurowash Sp. z o.o. - Producent Myjni Samochodowych
Eurowash Sp. z o.o. - Producent Myjni Samochodowych
Eurowash Sp. z o.o. - Producent Myjni Samochodowych
Eurowash Sp. z o.o. - Producent Myjni Samochodowych