Katalog Firm i Instytucji Wróć

Elmir

Szosa Baranowicka 64/1

15-521 Białystok - Zaścianki

tel.85 746 62 06tel.85 746 62 07

www.elmir.pl
elmir@elmir.pl
Czynne: PN - PT: 7.00 - 17.00, SOB: 7.00 - 14.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Firma Elmir istnieje na rynku od 1997 r. Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu i  wykonywaniu zabudowy wnętrz pozwolilo nam na rozszerzenie działalności. Obecnie oprócz systemów zabudowy wnęk wykonujemy również meble do mieszkań, domów, biur i zakładów usługowych. Zdobyte umiejętności aranżacji pomieszczeń pozawalaja nam zaspokoić wymagania wszystkich naszych Klientów.

Sprawdzona w każdych warunkach ekipa monterów i doswiadczeni projektanci uporaja sie z każdym,  nawet ciasnym i pozornie nieprzychylnym wnętrzem-zamieną je dla Państwa w ciepłe i przestronne pokoje, kuchnie, sypialnie...

Systemy zabudowy ścian przyjęły się doskonale w projektowanych przez nas gabinetach i ekskluzywnych biurach-dodały im dyskretnego uroku. Zastosowane lustra znakomicie rozjaśniają, powiekszają i uatrakcyjniają wnętrze. Dzięki odpowiednio zaprojektowanemu oświetleniu, zabudowana ściana sprawia wrażenie lekkiej i nowoczesnej a otoczenie nabiera estetycznego wyglądu.

Niezwykle praktyczne meble firmy Elmir uczynią pracę w kuchni przyjemniejszą i łatwiejszą a jednocześnie pozwola utrzymac porządek. Szafy, szafeczki, półeczki i szufladki jakże niezbędne w każdej kuchni mogą stać się również elementem dekoracyjnym a zastosowanie odpowiedniego oświetlenia pomoże stworzyć klimat ciepłego i przytulnego wnętrza. Zaufajcie Państwo naszemu doświadczeniu a my zrobimy wszystko aby kuchnia stała się niezwykłą częścią mieszkania.

Zapewniamy dowolność projektowania wnętrza szafy-specjaliści z Elmiru mogą podpowiedzieć Państwu co należy zrobić, aby była ona funkcjonalna i estetyczna...

Wystarczy zadzwonić aby pracownik naszej firmy udzielił Państwu dodatkowych informacji.

Elmir
Elmir
Elmir
Elmir