Katalog Firm i Instytucji Wróć

Ekoprom Michał Hawryłyszyn

Załuki 100

16-040 Gródek

tel.512 086 437

www.ekoprom.com.pl
ekoprom@wp.pl
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Przedsiębiorstwo handlowo usługowe EKOPROM specjalizuje się w sprzedaży i montażu przydomowych oczyszczalni ścieków. Działamy w rejonie województwa podlaskiego, ale przyjmiemy zlecenia również spoza jego granic. Posiadamy solidnych, wykwalifikowanych fachowców po szkoleniach, między innymi u producentów urządzeń oczyszczających. Fachowość i dokładność wykonania robót ma ogromne znaczenie dla funkcjonowania oczyszczalni! Dzięki autoryzacjom jakie posiadamy zyskujecie Państwo długoletnią gwarancję na montowane przez nas urządzenia - nawet 15 lat!

Naszą specjalnością są naturalne oczyszczalnie z filtrem żwirowo-roślinnym.

W ofercie proponujemy Państwu przydomowe oczyszczalnie ścieków z drenażem rozsączającym jak również kompaktowe biologiczne oczyszczalnie ścieków.

Do wykonania POŚ używamy wyłącznie materiałów najwyższej jakości. Urządzenia oczyszczające używane przez nas mają liczne aprobaty i atesty honorowane przez UE. Wykonane są z niezawodnego materiału jakim jest PE. Wyszukaliśmy najtańszych producentów w Polsce, dzięki czemu oferujemy najniższe i uczciwe ceny. Posiadamy również w swojej ofercie oczyszczalnie produkcji słowackiej i niemieckiej.

Oferowane oczyszczalnie projektujemy indywidualnie dla każdego klienta. Dzięki temu pracują one tak dobrze, jak to jest tylko możliwe.

Oferujemy usługi koparką kołową Atlas 1304 oraz minikoparką Takeuchi TB016

  • wykopy,
  • kopanie stawów,
  • niwelacje terenu,
  • odwodnienie,
  • drenaże,
  • i inne.

Zapraszamy!