Aktualności

Wróć

Dywan Up To Date Festival na aukcji WOŚP

2020-01-11 16:20:18
Niepowtarzalny dywan z line-upem 10. edycji Up To Date Festival można wylicytować na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Up To Date Festival
Tak los chciał, że w ciągu ponad dekady naszej działalności na polu kultury zasłynęliśmy niecodziennymi akcjami i niestandardowymi działaniami. Dziś chcemy dać Ci możliwość stania się częścią tego wszystkiego - piszą organizatorzy i pomysłodawcy Up To Date festiwal.

Z okazji 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy postanowili przekazać do licytacji unikatowy, w pełni niepowtarzalny wełniany dywan, który jest jednym z wielu przykładów naszego charakterystycznego i charakternego podejścia do sztuki i kultury.

Zespół kreatywny Up To Date wpadł na szalony pomysł ogłoszenia finalnego line-upu Festiwalu na dywanie. Zaprosił do współpracy białostocką fabrykę dywanów, twórcę marki Agnella. Wchodzą w to. Następuje kilka tygodni dynamicznej pracy sztabu ludzi na wszystkich frontach i w efekcie powstał okraszony wyjątkową historią i jedyny w swoim rodzaju dywan uświetniający jubileuszową, 10. edycję Festiwalu.

Na dywanie widnieją artyści, którzy wystąpili podczas imprezy, logo Up To Date Festiwal z datą 10., jubileuszowej edycji, a także ukryty akronim festiwalu - UTDF. We wzór dywanu jest wpisana jest także ikonografia festiwalu: smiley - symbol kultury rave; atom z sercem - symbolizujący naszą miłość do ludzi i muzyki; alien oraz glob - ikony inspirowane kulturą rave lat 90. Dywan można było podziwiać na wrześniowej imprezie.

Teraz ten wyjątkowy dywan można mieć na własność. Na portalu Allegro trwa jego licytacja - osiągnął kwotę 3600 zł. Dywan można licytować do wtorku (14.01).
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl