Katalog Firm i Instytucji Wróć

Dworek Mieldziczówka

ul. Źródlana 24

16-030 Supraśl

tel.603 744 922

www.mieldziczowka.pl
biuro@mieldziczowka.pl
Czynne: Prosimy o kontakt telefoniczny
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

Dworek Mieldziczówka znajduje się w Supraślu - 15 km od Białegostoku. To idealne miejsce do wypoczynku latem i zimą. Rekreacyjny charakter podkreśla lokalizacja - dworek znajduję się przy cichej i spokojnej ulicy Źródlanej. Z tej racji może być doskonałym miejscem dla entuzjastów turystyki i sportów. Znajdą tu miejsce dla siebie zarówno miłośnicy aktywnego wypoczynku, jak i osoby rozkochane w spacerach szlakami turystycznymi po Puszczy Knyszyńskiej. Gwarantujemy Państwu przyjemny pobyt w przystępnej cenie. Na terenie Dworku dysponujemy dużym parkingiem, w związku z tym poza możliwością zaparkowania aut osobowych istnieje też możliwość parkowania m.in. kampreów.

Noclegi:

Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowe i eleganckie pokoje gościnne. Dysponujemy 15 miejscami noclegowymi w pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych tak zwana Stodoła i w Dworku z 8 pokojami mogącymi pomieścić 27 osób.

Każdy pokój posiada własną łazienkę wyposażoną w toaletę, kabinę prysznicową, grzejnik z możliwością suszenia, umywalkę z lustrem.

Nasi Goście mogą również korzystać z wyjątkowej sali urządzonej w stylu staropolskim z kominkiem, telewizorem i barem.

Sala pomieści 100-120 osób. Nowa sala w dworku.

Wynajem sali:

Dworek Mieldziczówka to także idealne miejsce do organizacji imprez okolicznościowych (wesel, komunii, chrzcin, urodzin, imienin itp.), integracyjnych oraz konferencji i szkoleń.

Dysponujemy salami na ok. 80-100 oraz 30-40 osób.

Sauna:

Na terenie Dworku znajduje się dziesięcioosobowa sauna, z której mogą korzystać nie tylko nasi Goście. Istnieje możliwość jej wynajęcia.

Kuligi i przejazdy bryczką:

Organizujemy także kuligi i przejazdy bryczką po malowniczych terenach Puszczy Knyszyńskiej. Kulig można zakończyć ogniskiem rozpalanym pod specjalnie przygotowaną do tego celu wiatą.

Więcej informacji oraz ofertę cenową znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:
www.mieldziczowka.pl

Serdecznie zapraszamy.

Dworek Mieldziczówka
Dworek Mieldziczówka
Dworek Mieldziczówka
Dworek Mieldziczówka