Katalog Firm i Instytucji Wróć

DrTusz. Regeneracja tuszów i tonerów. Drukarki. Pieczątki.

ul. Wyszyńskiego 2 lok. 75

15-888 Białystok

tel.85 745 12 80

www.drtusz.pl
drtusz@drtusz.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 18.00, SOB: 10.00 - 14.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

Zamienniki DrTusz

Posiadamy w sprzedaży zamienniki do większości drukarek atramentowych i laserowych dostępnych na polskim rynku. Na produkowane przez nas zbiorniki udzielamy Złotej Gwarancji, czyli gwarancji do wyczerpania się środka drukującego.

Aktualny cennik tuszów i tonerów znajduje się pod linkiem: http://www.doktortusz.pl/cennik-zamiennikow

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego przy ul. Wyszyńskiego 2 lok. 75 lub internetowego: https://www.drtusz.pl/

Oryginalne wkłady do drukarek

W stałej ofercie posiadamy oryginalne tusze do drukarek atramentowych i tonery do drukarek laserowych takich producentów jak: Hewlett Packard (HP), Canon, Epson, OKI, Panasonic, Ricoh, Brother, Kyocera-Mita, Lexmark, Minolta, OCE, Xerox, Toshiba i wielu innych.

Profesjonalna regeneracja tuszów i tonerów

Do regeneracji tuszów i tonerów wykorzystujemy komponenty najwyższej jakości. Dajemy 100% gwarancji, iż ponownie napełnione produkty będą działały tak dobrze, jak produkty oryginalne. Dzięki zastosowaniu tylko sprawdzonych komponentów, uzyskujemy wyrazisty, ostry czarny tekst i świetlisty kolor drukowanych rysunków i zdjęć.

Ceny regeneracji tuszów zaczynają się już od:

  • czarny - 15 zł brutto,
  • kolor - 25 zł brutto.

Cena regeneracji tonerów do drukarek laserowych już od 44 zł brutto.

Szczegółowy cennik na stronie: http://www.doktortusz.pl/cennik-regeneracji

Twoja drukarka przestała drukować? Nie musisz nigdzie jeździć i tracić czasu!
Zadzwoń do nas, odbiór i dowóz tuszów i tonerów jest gratis!!!

Skup pustych tuszów i tonerów

Puste wkłady pozyskujemy poprzez skup tuszów i tonerów od osób indywidualnych oraz firm. Tusze i tonery odbierane przez nas są poddawane recyklingowi, czyli powtórnemu wykorzystaniu odpadu.
Skup pustych wkładów do drukarek laserowych i atramentowych i pozyskiwanie ich w różnych akcjach spełnia funkcję ekologiczną i ekonomiczną.
Sprzedając zużyte wkłady, nie tylko uzyskują Państwo za nie gotówkę, lecz również przyczyniają się Państwo do ochrony środowiska naturalnego.
Dodatkowo firmy, które przekazują nam odpady otrzymują kartę przekazania odpadu wymaganą przez Ministerstwo Ochrony Środowiska i przerzucają na nas odpowiedzialność za odpady z drukarek.

Szczegółowy cennik skupu na stronie: http://www.doktortusz.pl/cennik-skupu

Pieczątki

Oferujemy pieczątki w rewolucyjnej technologii błyskowej FLASH SYSTEM. Technologia ta powstała w Japonii pod koniec XX wieku i jest w chwili obecnej w produkcji pieczątek technologią wiodącą, np. w Japonii niemal 100% pieczątek jest wytwarzanych w tym systemie (w USA ok. 50%).

Sekretem pieczątki jest światłoczuła guma posiadająca setki tysięcy mikroskopijnych porów, które pod wpływem strumienia światła są w odpowiednich miejscach zamykane - tworząc żądany wzór, z rozdzielczością nawet do 1200 dpi.

Niezaprzeczalną zaletą tej technologii jest szybkość wykonania usługi. Cały proces produkcyjny, łącznie z wykonaniem składu na komputerze, trwa zwykle ok. 5 minut.

Unikalne zalety użytkowe zapewnia stosowany tusz olejowy - pieczątka nie wysycha i zapewnia wykonanie około 25.000 idealnych odbić, bez konieczności jego uzupełniania.

Szczegółowy cennik na stronie: http://www.doktortusz.pl/cennik-pieczatek

Tylko teraz masz możliwość wykonania pieczątki graficznej w cenie zwykłej pieczątki tekstowej.

Odwiedź naszą stronę by poznać aktualne promocje.

Pieczątki przez internet

Możesz również zamówić pieczątkę przez internet, wysyłając dane na pieczątkę na adres pieczatki@drtusz.pl. Przygotujemy klika propozycji , które wyślemy emailem do akceptacji. Na następny dzień roboczy dostarczamy pieczątkę w dowolne miejsce w Polsce. Dostawa na terenie Białegostoku, jak i całej Polski jest całkowicie za darmo.

DrTusz. Regeneracja tuszów i tonerów. Drukarki. Pieczątki.
DrTusz. Regeneracja tuszów i tonerów. Drukarki. Pieczątki.
DrTusz. Regeneracja tuszów i tonerów. Drukarki. Pieczątki.
DrTusz. Regeneracja tuszów i tonerów. Drukarki. Pieczątki.