Katalog Firm i Instytucji Wróć

Domowe Przedszkole

ul. Św. Andrzeja Boboli 49 B

15-649 Białystok

tel.85 674 77 01tel.698 901 171

www.domoweprzedszkole.net
domowe.przedszkole@tlen.pl
Czynne: PN - PT: 6.00 - 18.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Razem możemy więcej
- dla dobra Twojego dziecka
Michał Hofman

Zapraszamy na nasz profil https://www.facebook.com/Domowe-Przedszkole-w-Bia%C5%82ymstoku-814477375261417/

O nas

Nasze Domowe Przedszkole - powstało w 2007 roku. Jesteśmy przedszkolem niepublicznym wpisanym do rejestru prowadzonym przez Departament Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Białymstoku pod poz. 192. Myślą przewodnią było stworzenie placówki, w której dzieci miałyby namiastkę domu, w której czułyby się dobrze, pewnie i bezpiecznie. No i się udało!

Współdziałanie wychowawców, opiekunów i rodziców, kameralne grupy, domowa atmosfera oraz smaczna i zdrowa kuchnia to niewątpliwe zalety naszego przedszkola.

Priorytetem naszej pracy jest wszechstronny, harmonijny rozwój dzieci. Placówka mieści się w Białymstoku, przy ulicy Św. Andrzeja Boboli 49 B. Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 6.00-18.00.

Przyjmujemy dzieci od 2,5 do 6 lat

Nasza oferta

W trosce o zapewnienie odpowiedniej jakości opieki oraz indywidualnego podejścia wychowawców do każdego z naszych podopiecznych zapewniamy małą liczebność grup wiekowych - do 18 dzieci. Wszystkie zajęcia przedstawione w ofercie przedszkolnej zostały dobrane adekwatnie do wieku naszych pociech.

Głównym celem naszej pracy jest dostrzeganie i rozwijanie indywidualnych zdolności dziecka. Domowa atmosfera przedszkola i właściwe wyposażenie sal dydaktycznych sprzyja wyzwalaniu aktywności dzieci i rozwijaniu ich potencjalnych możliwości twórczych i badawczych.

Przedszkole posiada własną kuchnię. W Domowym Przedszkolu przygotowujemy smaczne i zdrowe posiłki domowe. Zapraszamy dzieci na diecie ogólnej, bezmlecznej, bezjajecznej oraz bezglutenowej.

Wyżywienie (wliczone w czesne):
- Śniadanie godz 9.00
- Obiad godz 11.30
- I Podwieczorek godz 14.30
- II Podwieczorek godz 16.30

Zajęcia nieodpłatne (wliczone w czesne):
- j. angielski
- j. francuski
- rytmika
- religia
- zajęcia integracyjne z rodzicami
- gimnastyka korekcyjna 
- warsztaty plastyczno-origami Tęczowe inspiracje
- warsztaty kulinarne Masterchef Junior
- warsztaty doświadczalne Kreatywny przedszkolak

Dodatkowo (nieodpłatnie) obchodzimy urodziny każdego z naszych podopiecznych

Zajęcia dodatkowo płatne:

- Zajęcia indywidualne z logopedą (30 minut)
- Zumba
- Zajęcia z robotyki - Klub Młodych Programistów

Kadra

Kadrę Domowego Przedszkola tworzy zespół młodych, kreatywnych, wykwalifikowanych i stale doskonalących swój warsztat pracy nauczycieli wychowania przedszkolnego. W swojej pracy wykorzystują najnowsze koncepcje, metody i formy pracy, które gwarantują kształcenie i wychowanie na najwyższym poziomie. Nadrzędnym celem w pracy naszych nauczycieli jest życzliwość, dostrzeganie potrzeb dzieci i indywidualne podejście do każdego wychowanka.

ZAPRASZAMY DO PRAWDZIWIE DOMOWEGO PRZEDSZKOLA!

Domowe Przedszkole
Domowe Przedszkole
Domowe Przedszkole
Domowe Przedszkole