Kino, teatr

Wróć
Uwaga: impreza już się odbyła.

DKF GAG: Interior

2020-10-20
Termin: 2020-10-20
Dyskusyjny Klub Filmowy GAG zaprasza na pokaz filmu Interior – nowego dzieła Marka Lechkiego, reżysera kultowego filmu Erratum, a także docenionych przez publiczność i krytykę seriali Pakt i Bez tajemnic!

Prelekcja i dyskusja: dr Tomasz Adamski

Interior
Polska 2019, 90′
reż. Marek Lechki

Interior to poruszająca historia dwojga bohaterów, którzy aby znaleźć szczęście, muszą zburzyć wszystko to, o co do tej pory walczyli. To wstrząsająca i hipnotyzująca upiorną aurą historia o stracie, traumie i żałobie, opowiedziana niczym najgorszy senny koszmar…

Interior to także wizualna uczta. Za zdjęcia odpowiedzialny jest Paweł Flis. To on stworzył niesamowity klimat w serialowym W głębi lasu, a także w filmach Marcina Wrony, Chrzest i Demon.

20 października 2020, godz. 18:15
Kino Forum, ul. Legionowa 5


bilet: 12 zł/normalny, 10 zł/dla posiadaczy karty członkowskiej DKF – wkrótce do kupienia w kasie kina i na stronie https://bilety.bok.bialystok.pl/

oświadczenie uczestnika pokazu w kinie Forum: https://bok.bialystok.pl/pliki/covid-oświadczenie-do-kina.pdf

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi wytycznymi dla kina FORUM, opracowanymi na podstawie wytycznych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla kin w trakcie epidemii wirusa SARS-COV-2 w Polsce. Zachęcamy do samodzielnego wydrukowania oświadczenia i przyniesienie go wypełnionego na seans.

Miejsce imprezy