Katalog Firm i Instytucji Wróć

Czyszczenie dywanów, tapicerek - Profetech

ul. Strażacka 47

15-687 Białystok

tel.665 054 747

www.czystydywan.bialystok.pl
w.perkol@gmail.com
Czynne: PN - SOB: 8.00 - 19.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Firma PROFETECH w Białymstoku świadczy usługi profesjonalnego czyszczenia dywanów, wykładzin i tapicerek.
Stosujemy tradycyjną metodę ekstrakcyjnego (na mokro) prania dywanów, wykładzin i tapicerek meblowych i samochodowych. W trakcie prania dywanu przemoczeniu ulega jedynie runo (włos), natomiast osnowa (spód dywanu) pozostaje sucha lub prawie sucha, dzięki czemu dywan zachowuje swą pierwotną sztywność.
Usługi wykonujemy u klienta. Działamy na terenie Białegostoku i okolic - przy dużych zleceniach możemy dojechać w każde miejsce w kraju.

Przykładowe ceny naszych usług:
Czyszczenie ekstrakcyjne:
- dywany, wykładziny – 7-10 zł/m2
- kanapa, sofa - 60-90 zł/szt.
- kanapa narożna - 90-120zł/szt.
- fotel - 20-30 zł/szt.
Dokładny opis stosowanej przez nas technologii wraz z cennikiem znajdą Państwo na stronie www.czystydywan.bialystok.pl lub telefonicznie 665 054 747.
BEZPIECZNIE, SPRAWNIE, PROFESJONALNIE!

Ponadto - jako przedstawiciel na woj. podlaskie wiodącej na rynku polskim firmy SINTAC POLSKA - oferujemy wszelkiego rodzaju środki zabezpieczające przed wyciekami substancji niebezpiecznych oraz służące usuwaniu takich wycieków (szczególnie ropopochodnych).
Należą do nich w szczególności:

  • sorbenty w postaci granulatów, waty, płacht, mat, poduszek, materacy, dywaników, chodników itp.
  • dyspergent sintan tzw. pożeracz oleju do całkowitego i dokładnego usuwania wycieków ropopochodnych i tłuszczy z wszelkiego rodzaju powierzchni.

Produkty oferowane przez firmę SINTAC POLSKA stosowane są przez wiele firm i instytucji, a o ich skuteczności świadczy używanie przez największego naszego odbiorcę - jednostki Państwowej Straży Pożarnej - w ratownictwie technicznym do usuwania z jezdni wycieków powstałych w wyniku wypadków samochodowych.
Oferujemy również współpracę w ramach czuwania 24-godzinnego Pogotowia Ekologicznego.
Więcej informacji i szczegóły oferty znajdą Państwo na stronie www.sintac.pl oraz kontaktując się pod nr telefonu 665 054 747.

Czyszczenie dywanów, tapicerek -  Profetech
Czyszczenie dywanów, tapicerek -  Profetech