Katalog Firm i Instytucji Wróć

Czyszczenie dywanów, tapicerek - Profetech

ul. Strażacka 47

15-687 Białystok

tel.665 054 747

www.czystydywan.bialystok.pl
w.perkol@gmail.com
Czynne: PN - SOB: 8.00 - 19.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Firma PROFETECH w Białymstoku świadczy usługi profesjonalnego czyszczenia dywanów, wykładzin i tapicerek.

Specjalizujemy się w czyszczeniu dywanów i wykładzin na sucho najnowszą efektywną i bezpieczną metodą EnviroDri . Ponadto stosujemy tradycyjną metodę ekstrakcyjnego (na mokro) prania dywanów, wykładzin i tapicerek meblowych i samochodowych oraz usuwamy przykre zapachy.

Usługi wykonujemy u klienta. Działamy na terenie Białegostoku i okolic - przy dużych zleceniach możemy dojechać w każde miejsce w kraju.

Przykładowe ceny naszych usług:

 • Czyszczenie ekstrakcyjne:
  - dywany, wykładziny - od 6,00 zł/m2
  - kanapa, sofa - 50-70 zł/szt. - kanapa narożna - 70-100zł/szt.
  - fotel - 20-30 zł/szt.
 • Czyszczenie EnviroDri
  - dywany, wykładziny - do 5 m2 - 70 zł., szósty m2 i następne - 8 zł/m2

Dokładny opis stosowanych przez nas technologii wraz z cennikiem znajdą Państwo na stronie www.czystydywan.bialystok.pl lub telefonicznie 85 662 08 31, 665 054 747.

BEZPIECZNIE, SPRAWNIE, PROFESJONALNIE!

Ponadto - jako przedstawiciel na woj. podlaskie wiodącej na rynku polskim firmy SINTAC POLSKA - oferujemy wszelkiego rodzaju środki zabezpieczające przed wyciekami substancji niebezpiecznych oraz służące usuwaniu takich wycieków (szczególnie ropopochodnych).
Należą do nich w szczególności:

 • sorbenty w postaci granulatów, waty, płacht, mat, poduszek, materacy, dywaników, chodników itp.
 • dyspergent sintan tzw. pożeracz oleju do całkowitego i dokładnego usuwania wycieków ropopochodnych i tłuszczy z wszelkiego rodzaju powierzchni.

Gwarantujemy odbiór odpadów niebezpiecznych powstałych w wyniku nasycenia naszych sorbentów substancjami niebezpiecznymi z każdorazowym potwierdzeniem takiego odbioru kartą przekazania odpadu.
Produkty oferowane przez firmę SINTAC POLSKA stosowane są przez wiele firm i instytucji, a o ich skuteczności świadczy używanie przez największego naszego odbiorcę - jednostki Państwowej Straży Pożarnej - w ratownictwie technicznym do usuwania wycieków z jezdni powstałych w wyniku wypadków samochodowych.

Oferujemy również współpracę w ramach czuwania 24-godzinnego Pogotowia Ekologicznego.

Więcej informacji i szczegóły oferty znajdą Państwo na stronie www.sintac.pl oraz kontaktując się pod nr telefonu 665 054 747.

Czyszczenie dywanów, tapicerek - Profetech
Czyszczenie dywanów, tapicerek - Profetech