Katalog Firm i Instytucji Wróć

CzaryMary.pl - księgarnia-galeria ezoteryczna

ul. Kolejowa 12E

15-701 Białystok

tel.85 674 36 19tel.Infolinia: 801 011 078

www.czarymary.pl
sklep@czarymary.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 19.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

Magiczna galeria ezoteryczna CzaryMary.pl to największy w Polsce, jedyny w swoim rodzaju wysyłkowy sklep z książkami, kadzidłami, świecami, kartami i amuletami oraz mnóstwem innych produktów!

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta sklepu była różnorodna, zamówienia były realizowane błyskawicznie, a komunikacja ze sklepem odbywała się sprawnie i profesjonalnie. W ciągu 15 lat działalności zaufały nam dziesiątki tysięcy osób, co oprócz motywacji do pracy i chęci dalszego rozwoju, zaowocowało również między innymi zaszczytnym miejscem w pierwszej dziesiątce Rankingu Sklepów Internetowych 2018 Opineo.pl.

Oferta CzaryMary.pl systematycznie się powiększa. Obecnie mamy w sprzedaży:

  • największy na rynku wybór książek ezoterycznych, magicznych, o rozwoju duchowym, poradników o zdrowym odżywianiu i terapiach naturalnych, o osiąganiu sukcesu i motywacyjnych;
  • produkty medycyny naturalnej i produkty ekologiczne: preparaty ziołowe, olejki eteryczne, superżywność i suplementy diety, herbatki ziołowe, biokosmetyki dla dzieci i dorosłych;
  • muzykę relaksacyjną i do medytacji;
  • magiczną biżuterię: amulety, talizmany, a także unikatową, artystyczną biżuterię autorską;
  • akcesoria magiczne: karty Tarota, karty anielskie, runy, wahadełka, świece, zioła i kadzidła.

Do naszych klientów wysyłamy specjalny CzaroMarowy newsletter, który jest najlepszym źródłem informacji o nowościach i ciekawostkach na rynku ezoterycznym oraz daje możliwość skorzystania z wyjątkowych promocji, wyprzedaży i rabatów.

Oprócz sklepu, galeria CzaryMary zrzesza fanów wszelkich tajemnic oraz magicznej strony życia - polecamy lekturę firmowego bloga blog.czarymary.pl, strony z horoskopami horoskop.czarymary.pl oraz nasz fanpage na Facebooku, gdzie na bieżąco dzielimy się informacjami o nowościach na rynku ezoterycznym, rozmaitych warsztatach (np. wieczorach medytacyjnych) oraz interesujących i magicznych wydarzeniach dnia codziennego.

Osobom z Białegostoku i okolic od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20 oraz w soboty w godzinach 9-14 oferujemy odbiór osobisty zamówień!

CzaryMary.pl - księgarnia-galeria ezoteryczna
CzaryMary.pl - księgarnia-galeria ezoteryczna
CzaryMary.pl - księgarnia-galeria ezoteryczna
CzaryMary.pl - księgarnia-galeria ezoteryczna