Gdzie zjeść / Kawiarnia, cukiernia, lodziarnia Wróć

CUKIERNIO-KAWIARNIA SWEETFIT & EAT

ul. Legionowa 30 lok. 6

15-281 Białystok

tel.576 633 944


Mapa
Opis:
Ogródek / miejsca na zewnątrz: Tak

SweetFit & Eat to zdrowa cukiernio-kawiarnia w centrum Białegostoku.

W naszej ofercie znajdziecie przepyszne ciasta, torty, a także inne smakołyki bez glutenu, bez cukru, bez laktozy oraz wegańskie.

Ponadto oferujemy sałatki, naleśniki, pankejki, makarony, tosty.

Jeżeli interesuje Cię, co kryje się pod nazwą ,,SweetFit'', to należą Ci się szybkie wyjaśnienia! :)

Z myślą o tych, którzy na widok słodkości mają uśmiech na twarzy, ale w główce wyrzuty sumienia… kawiarnio cukiernia SweetFit przy ulicy Malmeda powstała z myślą o Tobie, byś mógł spełnić swoje małe marzenia i zjeść słodkie ciacho, zapominając co to wyrzeczenia :)
Szkodliwy cukier zastąpiliśmy zdrowymi zamiennikami, zrobiliśmy to samo ze wszystkimi innymi produktami, zastępując je ich zdrowymi odpowiednikami.
Jesteś uczulony na gluten? Zabierz ze sobą koleżankę z nietolerancją laktozy i kolegę diabetyka, obiecujemy, że sama przyjemność dla podniebienia Cię tu spotyka. :)

Zapraszamy do nowo otwartej kawiarnio-cukierni, gdzie w przyjemnej atmosferze będziesz mógł spróbować nie tylko dietetycznych ciast, deserów, owocowych i mlecznych koktajlów, wszelkiego rodzaju świeżo wyciskanych soków, różnego rodzaju kaw i herbat, ale również tylko tutaj znajdziesz niedostępne nigdzie indziej napoje gazowane zero, oczywiście wszystko w wersji fit!

Zapraszamy również na nasz funpage:
https://www.facebook.com/sweetfit2017/