Gdzie zjeść / Pub Wróć

COCKTAIL&PUB LITTLE HELL

ul. Lipowa 4

15-428 Białystok

tel.797 541 961


pub@littlehell.pl
Czynne: PN - NIEDZ: 13:00 - 3:00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:
Rezerwacja telefoniczna miejsc: Tak
Klimatyzacja: Tak
Ogródek / miejsca na zewnątrz: Tak
Muzyka: chillout
Marki piwa: beczkowe: Heineken, Żywiec
butelkowe, puszkowe: Warka, Desperados, Paulaner, Żywiec
Minimalna cena piwa: 8 zł - o,33l

Little Hell Pub jest pierwszym oryginalnym Cocktail Barem otwartym w Białymstoku, oferującym swoim sympatykom Egzotyczne i Niepowtarzalne Cocktaile i Drinki.

Od momentu powstania, czyli od połowy września 2012 roku, spotkaliśmy się z dużą popularnością serwowanych cocktaili i drinków przez naszych wyspecjalizowanych w tej dziedzinie piekielnych barmanów.

Alkohole to nie tylko nasza specjalność, można również skosztować parzonej aromatycznej kawy sprowadzanej z najdalszych zakątków Świata. Zapewne ich smak i aromat zadowoli nie jednego degustatora kawy, a sposób sporządzenia z kremową pianą ucieszy nie jednego Pana i niejedną Panią. Elegancka filiżanka czarnej lub kremowej kawy podanej z ciekawym wzorkiem przez jednego z naszych utalentowanych baristów, sprawia, że uśmiechamy się na sam jej widok.

Wracając do drinków serwowanych przez naszych barmanów, są one tworzone poprzez dobieranie nowych i świeżych owoców, które dostarczamy do naszego lokalu regularnie. Również alkohole dobieramy tak, aby podkreślały smak każdego wyskokowego napoju. To sprawia, że smak i aromat jest bardzo intensywny.

Teraz trochę o lokalu. Na sam widok naszego wnętrza może zrobić się Wam trochę gorąco. Nie bez powodu nazywamy się małym piekiełkiem. Bordowo - czerwono - czarne wnętrze, wygodne sofy i kameralne stoliki na pewno nadają jemu niepowtarzany klimat. Zapewne jedyny taki w Białymstoku, bo przecież o to chodzi, żeby się wyróżniać, zwłaszcza że znajdujemy się w samym Centrum na ul. Lipowej 4, tuż przy Ratuszu.

Zapraszamy również na naszego Fanpage na Facebooku https://www.facebook.com/PubLittleHell oraz do zakładki Imprezy/Promocje w tej wizytówce, gdzie na bieżąco będziecie informowani o specjalnym menu na dane dni oraz o imprezach, jakie towarzyszą nam każdego miesiąca. Dodaj swojego lajka :), a będziesz na bieżąco z tym, co się u Nas dzieje.

Little Hell jest czymś nowym, niespotykanym i jedynym w swoim rodzaju. Zajrzyj chociaż raz, a nie przejdziesz już nigdy obok nas obojętnie. Serwujemy drinki, które zawrócą Ci w głowie na tyle, aby powrócić do nas nie raz!

Zapraszamy...

Ekipa z Little Hell Cocktail&Pub
pub@littlehell.pl

COCKTAIL&PUB LITTLE HELL
COCKTAIL&PUB LITTLE HELL
COCKTAIL&PUB LITTLE HELL
COCKTAIL&PUB LITTLE HELL