Katalog Firm i Instytucji Wróć

Centrum Medyczne TBS

ul. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 2

15-687 Białystok

tel.85 679 34 34tel.881 720 882

www.cmtbs.pl
rejestracja@cmtbs.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 18.00, SOB: kontakt telefoniczny
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Od 1 kwietnia 2017 r. serdecznie zapraszamy do korzystania z usług medycznych świadczonych przez Centrum Medyczne T.B.S Centrum Medyczne T.B.S mieści się w Białymstoku, na Osiedlu TBS-Bacieczki, przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 2. Centrum Medyczne T.B.S jest czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00.

Celem działania Centrum Medycznego T.B.S jest udzielanie świadczeń zdrowotnych pozwalających na zachowanie doskonałego stanu zdrowia poprzez prowadzenie badań profilaktycznych oraz diagnostycznych.

Nowoczesny sprzęt medyczny zapewnia najwyższą jakość obsługi świadczonych naszym Pacjentom. W naszym Centrum Medycznym znajdują się nowoczesne gabinety lekarskie, pracownia USG oraz gabinety diagnostyczno-zabiegowe.

Przychodnia świadczy usługi z zakresu:

- bezpłatnej opieki lekarza podstawowej opieki zdrowotnej w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia
prywatnych konsultacji specjalistycznych z zakresu kardiologii, endokrynologii, dermatologii oraz urologii
- uługi w zkresie stomatologii
- diagnostyki kardiologicznej, w ramach, której w oferujemy: badanie EKG; badanie ECHO (ultrasonograficzne - USG) serca dzieci i dorosłych; 24 godzinny pomiar ciśnienia tętniczego u dorosłych próbę wysiłkową; 24 godzinny zapis EKG metodą Holtera
- badań USG dzieci i dorosłych: USG jamy brzusznej, USG tarczycy, USG ślinianek, USG węzłów chłonnych, USG układu moczowego i gruczołu krokowego (prostaty), USG tkanek miękkich i zmian położonych powierzchownie, USG Doppler żył oraz tętnic kończyn górnych i dolnych, tętnic szyjnych, USG układu moczowego oraz gruczołu krokowego (prostaty)

Rejestracja Pacjentów odbywa się osobiście lub telefonicznie, na określone godziny, telefony: 85 679 34 34 lub 881 720 882.. Staramy się przyjmować pacjentów bez zbędnych kolejek, zawyczaj tego samego dnia. W sytuacjach nagłego pogorszenia zdrowia Pacjenci przyjmowani są poza kolejnością.

W lokalu Centrum Medycznego T.B.S funkcjonuje punkt pobrań Białostockiego Centrum Analiz Medycznych, który czynny jest codziennie. W sąsiednim lokalu znajduje się apteka Centrum. Pacjentom oferujemy bezpłatny, łatwo dostępny parking bezpośrednio przy wejściu do przychodni. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej linii numer: 7, 17, 24.

Opieka medyczna w ramach NFZ obejmuje konsultacje lekarza medycyny rodzinnej, diagnostykę laboratoryjną, USG, RTG, bilanse i szczepienia ochronne wg. Kalendarza Szczepień.

Wszystkie osoby, pragnące korzystać z naszych usług w ramach kontraktu z NFZ zapraszamy do wypełnienia deklaracji, którą należy osobiście podpisać i złożyć w recepcji Centrum Medycznego T.B.S. W przypadku rezygnacji z dotychczasowego lekarza POZ i wyboru nowego należy jedynie wypełnić deklarację wyboru w nowej przychodni, nie ma potrzeby składania rezygnacji w poprzednim miejscu.

Personel Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej:

Lekarze:
Katarzyna Hryszko - specjalista medycyny rodzinnej
Dorota Joszczyk-Paśko - specjalista medycyny rodzinnej
Grażyna Łopieńska - w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej
Mateusz Kraszyński - w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej

Pielęgniarki:
Iwona Makarewicz - pielęgniarka POZ
Joanna Gołębiewska - pielęgniarka POZ
Małgorzata Prolejko - pielęgniarka POZ
Celina Todryk - pielęgniarka szczepienna

Rejestratorka medyczna:
Aneta Mazurkiewicz

Od samego początku istnienia dbamy o wysoką jakość realizowanych przez nas usług medycznych.

Zapraszamy serdecznie!

Centrum Medyczne TBS
Centrum Medyczne TBS
Centrum Medyczne TBS
Centrum Medyczne TBS