Katalog Firm i Instytucji Wróć

Centrum Doradztwa Personalnego Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 95E

15-275 Białystok

tel.85 747 42 86

www.cdp.net.pl
biuro@cdp.net.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Centrum Doradztwa Personalnego to firma udzielająca profesjonalnej i skutecznej pomocy w zakresie stosowania i wdrażania narzędzi wspomagających zarządzanie kapitałem ludzkim. Nasze działania obejmują m.in. przygotowanie oraz przeprowadzenie procesu rekrutacji i selekcji, budowanie systemów motywacyjnych, rozwoju oraz oceny pracowników, oraz liczne szkolenia. Poznając kulturę organizacyjną i potrzeby biznesowe firm, z którymi współpracujemy, dostarczamy rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań oraz przynoszące wymierne korzyści.

Posiadamy bazę danych potencjalnych pracowników w skład której wchodzą:

  • Najlepsi studenci.
  • Doświadczeni pracownicy.
  • Profesjonaliści. 

Baza ta jest obszernym i szczegółowym źródłem informacji na temat kwalifikacji, wykształcenia oraz predyspozycji przyszłych kandydatów do pracy.

Stosowane przez nas metody oparte są na międzynarodowych standardach, które łączymy z doświadczeniem wyniesionym z działalności na polskim rynku pracy. Mając na uwadze zmieniające się warunki otoczenia ekonomicznego, oraz potrzeby przedsiębiorców, często wychodzimy poza utarte schematy, szukając nowych, innowacyjnych i bardziej elastycznych rozwiązań.

Rozwiązania dostarczane przez Centrum Doradztwa Personalnego:

REKRUTACJA I SELEKCJA PRACOWNIKÓW
Dysponując rozbudowaną i na bieżąco aktualizowaną bazą danych potencjalnych pracowników, proces rekrutacji i selekcji przeprowadzimy w oparciu o specyfikę pracy na wskazanym stanowisku, jak również opracowany wspólnie z Klientem profil pracownika.

OCENA POTENCJAŁU PRACOWNIKA
Ocena potencjału kadry przedsiębiorstwa jest dokonywana w celu uzyskania informacji na temat predyspozycji pracowników. Pozwala ona zidentyfikować indywidualne możliwości rozwojowe oraz zdiagnozować słabe i mocne strony pracowników, dzięki czemu możliwe jest efektywne wykorzystanie potencjału personelu.

SYSTEMY MOTYWACYJNE
W celu przygotowania efektywnego systemu motywacyjnego przeprowadzamy analizę: tworzymy opisy stanowisk pracy oraz wykorzystujemy ich wartościowanie. Kompletne, właściwie przygotowane opisy stanowisk pracy są podstawą zarządzania organizacją z punktu widzenia HR i przeprowadzania licznych procesów

SZKOLENIE PRACOWNIKÓW
Doskonalenie umiejętności pracowników to bardzo ważny element zarządzania personelem w każdej firmie, ponieważ wykwalifikowana kadra przyczynia się do szybkiego rozwoju organizacji. Dzięki szkoleniom i dodatkowym możliwościom dokształcania się, pracownicy zdobywają wiedzę i nowe kompetencje, są zmotywowani do pracy i pełni nowych pomysłów, które efektywnie realizują w kontaktach z klientem. Szkolenia uczą nowych technik i zastosowania nowatorskich rozwiązań.

Nr certyfikatu Agencji Zatrudnienia 6015

Serdecznie zapraszamy