Gdzie zjeść / Restauracja Wróć

CENTRUM BANKIETOWO - KONFERENCYJNE KORONA PARK KLEWINOWO. SALA WESELNA - RESTAURACJA

Klewinowo 116

16-061 Klewinowo

tel.85 663 18 56tel.795 709 844

www.koronapark.pl
marketing@koronapark.pl
Czynne: 24h
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:
Rezerwacja telefoniczna miejsc: Tak
Klimatyzacja: Tak
Ogródek / miejsca na zewnątrz: Tak
Kuchnia: polska, regionalna

KORONA PARK Klewinowo to nowy obiekt znajdujący się zaledwie 13 km od Białegostoku. Położony jest w samym sercu historycznego Podlasia, w typowej dla tego regionu okolicy - w otoczeniu malowniczych łąk i rozległych lasów, pośród wzgórz na obszarze Zielonych Płuc Polski.

Stawiamy na kontakt z przyrodą, prywatność, przyjazną atmosferę, a przede wszystkim dobrą regionalną kuchnię. Obiekt dysponuje przestrzenną  restauracją w pomieszczeniu otwartym, ze stolikami znajdującymi się na 2 poziomach, mogąca pomieścić do 60 osób. Szef kuchni serwuje dania podlaskiej kuchni sezonowej wyłącznie ze świeżych produktów najwyższej jakości, pochodzących od lokalnych dostawców.
Rozległy teren posesji oraz obiekty rekreacyjne stanowią doskonałe zaplecze do planowania czasu wolnego.  Organizacja ogniska, grilla, zawodów sportowych lub też imprezy okolicznościowej nie stanowi problemu.

WESELA

Korona Park Klewinowo to obiekt stworzony przede wszystkim z myślą o klientach dla których się liczy elegancja, otwartość, wyjątkowy klimat oraz pełen profesjonalizm. Dopasujemy się do każdego klienta i dopełnimy wszelkich starań, aby spełnić nawet najśmielsze życzenia Gości.

Jeśli zamierzacie Państwo zorganizować niezapomniane przyjęcie, które oczaruje Gości pieczołowicie przygotowaną regionalną kuchnią,  zabawą do białego rana z dala od zgiełku miasta zapraszamy do nas o każdej porze roku. Nasze pełne zaangażowanie zaowocuje atmosferą, której nie da się zapomnieć, a specjalnie do Państwa dyspozycji oddajemy 3 gustownie urządzone sale, które mogą pomieścić od 80 do 160 osób. Umożliwiamy również organizację przyjęcia w plenerze, dając możliwość wykorzystania całego terenu wokół obiektu.
Wesele w Korona Park Klewinowo to przyjemność dla Państwa, a dla nas ogromny zaszczyt, że możemy się do tego przyczynić.
Zapraszamy również do organizacji imprez okolicznościowych, takich jak komunie, chrzciny, studniówki, jubileusze, spotkania rodzinne.

POKOJE

Obiekt posiada 18 wygodnych pokoi zarówno jedno, dwu jak i trzyosobowych o klasycznym i stylowym wystroju wnętrza. Wszystkie pokoje wyposażone są w część wypoczynkową, biurko, TV, bezpłatny Internet bezprzewodowy, komfortową łazienkę z prysznicem i WC.

W cenie pokoju oferujemy Państwu także bogate śniadania regionalne oraz strzeżony parking. Wewnątrz obiektu znajduje się również 8-osobowa winda, z przeznaczeniem dla osób niepełnosprawnych, która jest dodatkowym udogodnieniem.

KONFERENCJE, SZKOLENIA, SPOTKANIA BIZNESOWE

W Korona Park oddajemy do Państwa dyspozycji gustownie urządzone 3 wentylowane i klimatyzowane sale konferencyjno - bankietowe, z pełnym wyposażeniem oraz bezpłatnym dostępem do Internetu.

W zależności od rodzaju ustawienia sale mogą pomieścić od 90 do 160 osób. Elegancki i stonowany styl sprawia, że sale mogą być miejscem zarówno dla dużych konferencji i sympozjów,  jak i dla spotkań na mniejszą skalę lub bankiet. W zależności od rodzaju ustawienia każda z sal może pomieścić od 90 do 160 osób.

KORONA PARK Klewinowo
www.koronapark.pl

CENTRUM BANKIETOWO - KONFERENCYJNE KORONA PARK KLEWINOWO. SALA WESELNA - RESTAURACJA
CENTRUM BANKIETOWO - KONFERENCYJNE KORONA PARK KLEWINOWO. SALA WESELNA - RESTAURACJA
CENTRUM BANKIETOWO - KONFERENCYJNE KORONA PARK KLEWINOWO. SALA WESELNA - RESTAURACJA
CENTRUM BANKIETOWO - KONFERENCYJNE KORONA PARK KLEWINOWO. SALA WESELNA - RESTAURACJA