Katalog Firm i Instytucji Wróć

Centrum Astoria - Sale konferencyjno-bankietowe

ul. Sienkiewicza 4

15-920 Białystok

tel.85 665 21 70,601 280 615tel.601 283 118

www.astoriacentrum.pl
astoria@spolem.bialystok.pl
Czynne: PN - PT: 12.00 - 20.00 (biuro)
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

Sale konferencyjne znajdują się na pierwszym i drugim piętrze obiektu Centrum Astoria położonego w samym sercu Białegostoku. W obiekcie znajdują się ponadto: Restauracja, Kawiarnia, Pub oraz Bar. Budynek wyposażony jest w windę oraz przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Proponujemy korzystanie z trzech sal, które mogą być wykorzystane na cele: szkoleniowe, konferencyjne lub bankietowe. Sale mogą pomieścić (kolejno w ustawieniu kinowym i bankietowym):

  • Sala Kameralna – 100 osób, 45 osób,
  • Sala Kolumnowa – 250 osób, 120 osób,
  • Sala Rubinowa – 250 osób, 180osób.

Sale mogą zostać zaaranżowane zgodnie z Państwa życzeniem oraz dostosowane do różnego typu spotkań. Sala Kameralna oraz wydzielona część Sali Kolumnowej są przystosowane do całkowitego zaciemnienia. Sala Kolumnowa może być dodatkowo dzielona na dwie niezależne sale. 

Zapewniamy Państwu możliwość podłączenia do internetu oraz wyposażenie w następujący sprzęt:

  • nagłośnienie: radio, odtwarzacz CD (DVD), mikrofon bezprzewodowy, mikrofon pojemnościowy ze statywem stołowym, wejście linii w kasecie podłogowej, wzmacniacz z mikserem w szafie sterującej;
  • projektor wizyjny, ekran elektryczny 300x240 (Sala Kameralna, Sala Kolumnowa), przenośny rzutnik i ekran (Sala Rubinowa);
  • wejścia XGA i sVIDEO w kasecie podłogowej (prezydium), odtwarzacz DVD w szafie sterującej, wskaźnik laserowy (Sala Kolumnowa i Kameralna).

Na przerwy kawowe proponujemy wykorzystanie przestronnego holu o powierzchni ponad 90m2 znajdującego się na II piętrze bezpośrednio przy salach. Konsumpcja może zostać również zorganizowana w wydzielonej części Sali Kolumnowej i Sali Rubinowej. Szczególnie zachęcamy do korzystania z bogatego menu Restauracji lub specjalnego menu lunch.

Na Państwa życzenie zorganizujemy oprawę plastyczno-informacyjną, dekoracje kwiatowe, zapewnimy obsługę techniczną lub inną wymaganą.

Zapraszamy do organizowania wigilii firmowych i spotkań opłatkowych.

Ze swojej strony zapewnimy wyśmienite menu, oprawę muzyczną oraz profesjonalną obsługę.

Zapewniamy Państwa, iż chcąc być wiernymi dewizie: Astoria - jedyne takie miejsce, która stała się mottem przewodnim naszej kampanii promocyjnej, postaramy się spełnić jak najlepiej Państwa oczekiwania po to, aby z chęcią wrócili Państwo do nas nie tylko na kolejne szkolenie ale na rodzinny obiad czy też wieczór rozrywkowy.

Centrum Astoria - Sale konferencyjno-bankietowe
Centrum Astoria - Sale konferencyjno-bankietowe
Centrum Astoria - Sale konferencyjno-bankietowe
Centrum Astoria - Sale konferencyjno-bankietowe