Gdzie zjeść / Kawiarnia, cukiernia, lodziarnia Wróć

CENTRUM ASTORIA - KAWIARNIA

ul. Sienkiewicza 4

15-920 Białystok

tel.85 665 21 77

www.astoriacentrum.pl
astoria@spolem.bialystok.pl
Czynne: PN – SOB 12.00 – 22.00, NIEDZ: 10.00 – 22.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:
Rezerwacja telefoniczna miejsc: Tak
Klimatyzacja: Tak
Ogródek / miejsca na zewnątrz: Tak
Muzyka: mechaniczna
Kuchnia: desery, zimne przekąski, sałatki
Minimalna cena dania: 5,00 zł - krem brulle karmelowy

Kawiarnia Centrum Astoria znajduje się na 3 piętrze obiektu Centrum Astoria. Dojazd do lokalu przeszkloną windą znajdującą się wewnątrz budynku.

To jedyna w Białymstoku kawiarnia położona w tak unikalny sposób. Przeszklone wnętrze pozwala wtopić się jej w architekturę otaczającej Starówki. Przepiękny i niepowtarzalny widok: z jednej strony na Kościół Farny, z drugiej zaś na odrestaurowany Rynek Miejski sprawia, że jest to miejsce wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Dopełnienie architektonicznej sielanki stanowi duży, odsłonięty i udostępniony dla gości taras widokowy, który w okresie letnim stanowi integralną część Kawiarni.

Serwowane słodkie specjalności otacza pieczą jedna z najznakomitszych białostockich cukierniczek - pani Kasia Bruszewska. Spod jej ręki wychodzą swoiste dzieła sztuki i smaku, którym nieliczni tylko potrafią się oprzeć.

Kawiarnia Centrum Astoria to wyśmienite miejsce na spotkania towarzyskie, słodką randkę, jak też odpoczynek i relaks przy kawie.

Istnieje możliwość wynajęcia Kawiarni do organizacji zamkniętych imprez. Przy wykupieniu konsumpcji sala zostanie udostępniona bezpłatnie.
Polecamy również zamawianie ciast i deserów na wynos.

Serdecznie zapraszamy!

CENTRUM ASTORIA - KAWIARNIA
CENTRUM ASTORIA - KAWIARNIA
CENTRUM ASTORIA - KAWIARNIA
CENTRUM ASTORIA - KAWIARNIA