Katalog Firm i Instytucji Wróć

Buszrem S.A. - kostka brukowa, brukarstwo, płyty

Hryniewicze 7c

15-378 Białystok

tel.784 031 113tel.604 105 629

www.buszrem.pl
kostka.bialystok@buszrem.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00, SOB: 8.00 - 13.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

BUSZREM S.A. to firma z wieloletnim doświadczeniem w szeroko pojętej branży budowlanej. Naszą działalność można podzielić na kilka profili:
Wiodącym jest produkcja kostki brukowej, płyt betonowych, galanterii betonowej oraz małej architektury. W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim szeroki wachlarz produktów betonowych, charakteryzujących się wysoką jakością i niepowtarzalnym urokiem. Nad całością produkcji kostki, płyt oraz innych produktów betonowych czuwa nasze przyzakładowe laboratorium. Dzięki specjalistycznemu transportowi jesteśmy w stanie dostarczyć nasze wyrob y szybko, tanio i bezpiecznie.

Nasza oferta obejmuje:
- Kostki szlachetne: płukane, gładkie, postarzane;
- Starobruki;
- Produkty ekologiczne: ekostrada, płyta ażurowa, płyta meba, gazony;
- Produkty przemysłowe: holland, behaton, uni-stone,uni-dekor, bloczek betonowy, krawężniki, koryta ciekowe, koryta ciekowe trójkątne, listwa eko-bord;
- Szeroki wachlarz dekoracyjnych płyt: śrutowanych, curlingowanych, gładkich oraz ze strukturą piaskowca w odcieniach szarości lub beżu;
- System dekoracyjny : pino i piaskowiec.

Usługa projektowa GRATIS

Wybierając produkty Buszrem S.A. można skorzystać z profesjonalnej usługi projektowej. Nasi architekci przyjadą do Państwa i na podstawie indywidualnej rozmowy oraz własnych obserwacji opracują projekt nawierzchni, który będzie odpowiadał charakterowi posesji.
Mamy nadzieję, że przy pomocy naszego Biura Projektowego Państwa dom i teren wokół niego wyróżniał się będzie estetyką, pięknem, harmonią i wyjątkowością zachowując przy tym pełną funkcjonalność.
Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi projektami nawierzchni, przygotowanymi przez naszych architektów. Katalog przykładowych projektów dostępny jest w naszym składzie w Hryniewiczach 7c.

Katalog produktów:
http://buszrem.pl/content/84/Katalog.html

Buszrem S.A. - kostka brukowa, brukarstwo, płyty
Buszrem S.A. - kostka brukowa, brukarstwo, płyty
Buszrem S.A. - kostka brukowa, brukarstwo, płyty
Buszrem S.A. - kostka brukowa, brukarstwo, płyty