Katalog Firm i Instytucji Wróć

BRAWO Białystok - gimnastyka artystyczna

ul. Suchowolca 26

15-566 Białystok

tel.883 107 955

www.brawogimnastyka.pl
brawo.bialystok@wp.pl
Czynne: PON - PT: 17.00 - 21.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

BRAWO BIAŁYSTOK to grupa ludzi kochających gimnastykę i pragnących dzielić się tą pasja ze wszystkimi… i małymi i dużymi. Z naszej pasji stworzyliśmy Klub Sportowy, w którym organizujemy zajęcia z gimnastyki artystycznej dla dziewczynek. Prowadzi je wykwalifikowana międzynarodowa kadra trenerska.

Gimnastyka artystyczna to jedna z najpiękniejszych i jednocześnie jedna z trudniejszych olimpijskich dyscyplin sportowych, a jednocześnie jedna z najbardziej ogólnorozwojowych dyscyplin dla dziewczynek. Pozytywnie wpływa na motorykę i ogólną koordynację. Jest sportem pełnym wdzięku i piękna, ale też wymagającym poświęcenia i zaangażowania.

Gimnastyka artystyczna pomaga rozwijać także umiejętności społeczne, takie jak współpraca i współzawodnictwo, czy umiejętność komunikowania się.

Podczas zajęć dziewczynki ćwiczą:

  • elementy gimnastyczne
  • elementy taneczne 
  • elementy baletowe 
  • elementy akrobatyczne 

Pracują z nowymi różnymi przyborami: skakanką, obręczą, piłką, maczugami i wstążką.

Proponowane lokalizacje:
1. Antoniuk - Szkoła Podstawowa 24 ul. Antoniuk Fabryczny 5/7 - zajęcia we wtorki i czwartki.
2. Słoneczny Stok - XIV Liceum Ogólnokształcące ul. Upalna - zajęcia we wtorki i czwartki.
3. Dojlidy - Zespół Szkół Rolniczych ul. Ks. St. Suchowolca 26 - zajęcia w poniedziałki i środy, w tej lokalizacji trenują również nasze grupy sportowe.
4. Nowa grupa – propozycja - jeśli mają Państwo propozycję kolejnej lokalizacji prosimy o kontakt - chętnie porozmawiamy o możliwościach.