Gdzie zjeść / Restauracja Wróć

BOHEMA RESTAURACJA I NOCLEGI W SUPRAŚLU

ul. Plac Kościuszki 1

16-030 Supraśl

tel.85 743 15 69

www.bohema-suprasl.com.pl
bohema.suprasl@gmail.com
Czynne: PN - NIEDZ: 10.00 - 21.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:
Rezerwacja telefoniczna miejsc: Tak
Klimatyzacja: Tak
Ogródek / miejsca na zewnątrz: Tak
Muzyka: na żywo, smooth jazz, chillout
Marki piwa: beczkowe: Miłosław, Browar Fortuna
butelkowe:piwa litewskie
Minimalna cena piwa: beczkowe: 0,5l: 7 zł
butelkowe: 0,5l: 9 zł
Kuchnia: regionalna, polska
Minimalna cena dania: 16 zł - pierogi, 14 zł - sałatki

Zapraszamy do przytulnej restauracji Bohema, w samym centrum Supraśla. Zapraszamy Gości spragnionych ciszy i ukojenia w bliskości z naturą, a także miłośników aktywnego wypoczynku oraz wszystkich chętnych odkrywania walorów historycznych, kulturowych i turystycznych Podlasia.

Wyjazd na tydzień, weekend lub niedzielne popołudnie z rodziną, znajomymi czy przyjaciółmi w Supraślu to idealna forma wypoczynku i spędzenia wolnego czasu.

Restauracja zaspokoi gusty miłośników tradycyjnej podlaskiej kuchni, pozwoli delektować się staropolskim smakiem potraw oraz doskonałych trunków. Wypoczywającym w naszym pensjonacie Gościom oferujemy śniadanie w cenie noclegu oraz atrakcyjne promocje na całodzienne wyżywienie. Latem do dyspozycji Gości otwarty jest Ogród Letni.

Bohema jest idealnym miejscem organizowania różnorodnych imprez okolicznościowych. Proponujemy organizację wesel, bankietów, komunii, ale również szkoleń, konferencji i wszelkich innych spotkań w większym gronie. Zapewniamy profesjonalną obsługę, atrakcyjne menu, przygotowywane w naszej kuchni zgodnie z życzeniem klientów.

NOCLEGI
Oferujemy 18 miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3,4 osobowych. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę, telewizję i dostęp do Internetu. Kameralna atmosfera i starannie urządzone wnętrza zapewnią Państwu idealne warunki do wypoczynki i miłego spędzania wolnego czasu.

Zapraszamy na wypoczynek z Restauracją BOHEMA www.bohema-suprasl.com.pl
ul. Plac Kościuszki 1
16-030 Supraśl

BOHEMA RESTAURACJA I NOCLEGI W SUPRAŚLU
BOHEMA RESTAURACJA I NOCLEGI W SUPRAŚLU
BOHEMA RESTAURACJA I NOCLEGI W SUPRAŚLU
BOHEMA RESTAURACJA I NOCLEGI W SUPRAŚLU