Kultura i Rozrywka

Wróć

Black Friday w Teatrze Dramatycznym. Można upolować tańsze bilety

2021-11-24 10:57:48
Teatr Dramatyczny przygotował ofertę na Black Friday. Widzowie mają okazję obejrzeć spektakle w dużo niższych cenach niż zazwyczaj.
AD
Black Friday dotarł także do Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku. Dzięki temu widzowie mają okazję nabyć bilety w atrakcyjnej cenie. W piątek (26.11) można kupić wejściówki na wzruszającą Autostradę, zabawny Boeing, Boeing, emocjonującego Boga mordu, refleksyjnego Sopoćkę oraz przejmującą sztukę Za wolność, byś wolny był kosztują 35 zł.

- Mam nadzieję, że nasza bogata i różnorodna oferta szczególnie zainteresuje osoby, które rzadko odwiedzają teatr. To też propozycja dla widzów, którzy dobrze się bawią na naszych komediach i farsach, by poznali inne spektakle Teatru Dramatycznego w Białymstoku. I na koniec: to dobra okazja, by kupić mikołajkowe prezenty dla rodziny i znajomych w atrakcyjnych cenach - powiedział Piotr Półtorak, Dyrektor Teatru Dramatycznego.

Bilety można będzie kupić od piątku 26 listopada na stronie Teatru Dramatycznego już minutę po północy i będzie trwać cały dzień. Tego dnia między godz. 14.00 a 20.00 można też będzie kupić w kasie teatru przy ul. Suraskiej 1.

Promocja nie obejmuje biletów na premierę spektaklu Za wolność, byś wolny był w dniu 5 grudnia oraz przedstawienia sylwestrowego Boeing, Boeing w dniu 31 grudnia
Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl