Katalog Firm i Instytucji Wróć

Biuro Podróży Turio

ul. Sienkiewicza 49 lok. 213/2

15-002 Białystok

tel.85 664 24 24tel.510 857 747

www.turio.com.pl
biuro@turio.com.pl
Czynne: PN - PT: 9.00 - 16.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

O NAS
Biuro Podróży Turio powstało w 2010 roku w centrum Białegostoku. Doświadczenie pilotów wycieczek, wykształcenie kulturoznawcze, turystyczne i pedagogiczne pracowników Biura Podróży Turio, pozwoliło nam stworzyć atrakcyjne oferty wyjazdów grupowych.

MISJA
Biuro Podróży Turio ma na celu realizowanie wyjątkowych wycieczek, które zapewnią Klientom biura pozytywne i niezapomniane wrażenia. Produkty Biura Podróży Turio łączą w sobie jakość, bezpieczeństwo, edukację, rozrywkę i radość zwiedzania.
Programy wycieczek są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb i zainteresowań poszczególnych instytucji, gdyż satysfakcja Klienta jest dla nas najwyższą wartością

DZIAŁALNOŚĆ
Obszar działalności Biura Podróży Turio z siedzibą w Białymstoku to wycieczki szkolne, wycieczki dla firm o charakterze integracyjno - krajoznawczym i motywacyjnym oraz incoming podlaskie

OFERTA DLA SZKÓŁ
Wycieczka szkolna to radość zwiedzania, zabawa, kolorowe wspomnienia, bezpieczeństwo. My łączymy te wszystkie elementy w jedną całość, by każda szkoła mogła znaleźć wycieczkę dla siebie.

OFERTA DLA FIRM
Nasze propozycje łączą ze sobą rozrywkę, satysfakcję i jakość. Zorganizujemy dla Państwa firmy wyjątkowy wyjazd integracyjny do atrakcyjnego miejsca w Polsce lub za granicą.

Biuro Podróży Turio
Biuro Podróży Turio