Gdzie zjeść / Restauracja Wróć

BISTRO PLAŻA

ul. Plażowa (Plaża Miejska Dojlidy)

15-502 Białystok

tel.605 226 633

www.casablanca-catering.pl
m.biernacka@casablanca-catering.pl
Czynne: PN - PT: 11.00 - 19.00, SOB - NIEDZ: 10.00 - 19.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:
Rezerwacja telefoniczna miejsc: Tak
Klimatyzacja: Nie
Ogródek / miejsca na zewnątrz: Tak
Marki piwa: butelkowe: bezalkoholowe - Lech free, Lech free z limonką i miętą
Minimalna cena piwa: 0,3 l - 7 zł
Kuchnia: fast food, dania grillowane, sałatki, lody
Minimalna cena dania: 6 zł - frytki

Bistro Plaża to nowopowstały lokal na plaży miejskiej Dojlidy, do którego zapraszamy wszystkich plażowiczów na smaczną przekąskę i orzeźwiające napoje! Bistro Plaża to nie tylko „małe co nieco” na plaży, nasza górna sala czy też taras są idealne do zorganizowania wszelkiego rodzaju uroczystości.

Atrakcyjne położenie, bliskość pięknych stawów, wspaniała przyroda i czyste powietrze sprawiają, że nasz lokal to wymarzone miejsce na spotkania biznesowe, konferencje oraz różnego rodzaju przyjęcia. Oferujemy Państwu możliwość zorganizowania chrzcin, komunii, rocznic, urodzin, obiadów pożegnalnych, przygotujemy salę na przeprowadzenie konferencji, szkolenia lub innego spotkania biznesowego. Do dyspozycji: rzutnik multimedialny, ekran, tablica flipchart oraz nagłośnienie wraz z mikrofonem bezprzewodowym.

Spotkanie z przyjaciółmi przy grillu nad wodą ? Nic prostszego! Zapraszamy na nasz taras! Dostosujemy się do Państwa potrzeb, zaplanujemy i przygotujemy rodzinnego grilla, wieczorne spotkanie z przyjaciółmi, dziecięce urodziny, ogniska a nawet romantyczną kolację dla dwojga.

Nasi kucharze przygotują menu na każdą okazję i w każdym budżecie.

POLUB NAS NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/BistroPlazaDojlidy