Katalog Firm i Instytucji Wróć

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny

ul. Żurawia 71

15-535 Białystok

tel.85 733 39 55tel.534 653 001

www.bpnt.bialystok.pl
bpnt@bpnt.bialystok.pl
Czynne: Kontakt telefoniczny
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny to przestrzeń otwarta nie tylko na przedsiębiorców, naukowców, pasjonatów nowych technologii i idei, ale także białostoczan i mieszkańców regionu w każdym wieku, przyczyniających się swoimi talentami i odkryciami do zwiększenia atrakcyjności miasta.
Wspieramy rozwój lokalnych innowacyjnych firm, dlatego we współpracy z naszymi partnerami szkolimy i doradzamy młodym innowatorom, jak też inspirujemy do tworzenia nowych produktów i usług.

Dzięki nowoczesnej infrastrukturze prowadzimy także najem powierzchni biurowych, laboratoryjnych, warsztatowych, sal konferencyjnych i szkoleniowych.

Sale Konferencyjne
Białostocki Park Naukowo-Technologiczny w swojej ofercie posiada nowoczesne sale konferencyjne i szkoleniowe ulokowane w Inkubatorze Technologicznym oraz Centrum Technologicznym przy ul. Żurawiej 71 w Białymstoku. Sale konferencyjne, sale szkoleniowe, powierzchnia wystawiennicza o łącznej powierzchni blisko 725 m kw. oraz 221 bezpłatnych miejsc parkingowych sprawiają, że nasze centrum konferencyjne to największe miejsce szkoleniowe w Białymstoku. 

Największa sala konferencyjna, wyposażona w projektor 3D oraz okulary 3D, pomieści blisko 200 osób. Znajdują się tam również pomieszczenia dla trzech tłumaczy symultanicznych - jest to jedyna tego typu sala konferencyjna w mieście.
Wszystkie sale wyposażone są w szybkie łącze WiFi, video-projektory, 65-calowe telewizory LCD z bezprzewodową łącznością, czy przenośny wideoterminal do obsługi wideokonferencji poprzez szyfrowane łącze, umożliwiający spotkania rad nadzorczych na odległość.
Więcej informacji: https://bpnt.bialystok.pl/PL/oferta/sale-konferencyjne-bialystok

Transferownia
Kreatywnie zaaranżowana i pobudzająca wyobraźnię przestrzeń. Transferownia ma powierzchnię 139,14 m2. Dzięki możliwościom elastycznej aranżacji wnętrza, wykorzystaniu ściany, po której można pisać kredą, a także specjalnych przepierzeń, po których można pisać markerami suchościeralnymi znakomicie sprawdza się jako sala szkoleniowa, czy przestrzeń kreatywnej pracy interdyscyplinarnych zespołów składających się z max 40 osób. Zaplecze interaktywne Transferowni stanowi interaktywna tablica wraz z projektorem multimedialnym. Więcej informacji: https://bpnt.bialystok.pl/PL/oferta/wynajem-transferowni

Coworking
Biuro coworkingowe Centroom adresujemy do wolnych strzelców, tzw. freelancerów, którzy mają dość samotnej pracy z domu czy kawiarni. W Centroom każdy pracuje nad własnym projektem, rozwijając swój biznes w otoczeniu inspirujących ludzi z różnych branż. Oprócz biurka do pracy oraz sal spotkań z klientami, można uczestniczyć w organizowanych tu eventach, warsztatach, a także samemu zorganizować tego typu spotkanie.
Więcej informacji: https://bpnt.bialystok.pl/PL/oferta/coworking

Wirtualne biuro
BPN-T oferuje usługę wirtualnego biura, dzięki której Podmioty chcące zarejestrować działalność w Białymstoku mogą wynająć adres siedziby firmy lub skorzystać z adresu do korespondencji. Ponadto możliwy jest również outsourcing obsługi biurowej polegającej m.in. na skanowaniu, odsyłaniu czy powiadamianiu o oczekującej korespondencji, kierowanej do siedziby firmy. Usługa wirtualnego biura Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego pozwala również na dostęp do sali, w której będziecie mogli Państwo przeprowadzić w pełni profesjonalne spotkanie biznesowe.
Więcej informacji: https://bpnt.bialystok.pl/PL/oferta/wirtualne-biuro

Zapraszamy do kontaktu!

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny
ul. Żurawia 71, 15-540 Białystok
tel./fax 85 733 39 55, tel. +48 534 653 001
www.bpnt.bialystok.pl
e-mail: bpnt@bpnt.bialystok.pl

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny
Białostocki Park Naukowo-Technologiczny
Białostocki Park Naukowo-Technologiczny
Białostocki Park Naukowo-Technologiczny