Katalog Firm i Instytucji Wróć

Białostocki Klub Karate Kyokushin Kanku

ul. Św. Jerzego 22

15-349 Białystok

tel.666 380 666

www.kyokushin.bialystok.pl
karate@kyokushin.bialystok.pl
Czynne: PN - PT: 17.00 - 21.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Białostocki Klub Karate Kyokushin Kanku istnieje od 1998 roku.

Jego siedziba i główna sala treningowa znajduje się przy ulicy Świętego Jerzego 22 w Białymstoku. 

Druga sala treningowa mieści się przy ul. Ks. Syczewskiego 8 (budynek Huty Szkła Biaglass).

Obie sale treningowe są odpowiednio przystosowane do uprawiania wschodnich sztuk walki, wyposażone są w maty, worki, drabinki oraz różnorodny sprzęt treningowy.

W ciągu 20 lat działalności Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU wywarł duży wpływ na rozwój sportów walki nie tylko w naszym mieście, ale również w całym regionie, poprzez wielokrotne starty naszych zawodników, częste organizowanie turniejów wzbudzających szczególne zainteresowanie mediów, jak i seminariów z udziałem wielu dziesiątków zawodników oraz ogromny wkład pracy wniesiony przez członków klubu. 

Naszą kadrę reprezentują absolwenci wyższych szkół sportowych, a pod ich okiem szkolą się utytułowani zawodnicy uczestniczący w zawodach rangi krajowej i międzynarodowej. Efektem są tu między innymi sukcesy naszych zawodników na Mistrzostwach Świata w Tokio, Mistrzostwach Europy, a także na wielu innych mniejszych zawodach rangi krajowej i międzynarodowej.

Motywują one nowych adeptów, w związku z czym z każdym rokiem do naszego klubu dołączają nowi sympatycy tej niezwykłej sztuki i sportu walki.

Białostocki Klub Karate Kyokushin Kanku
Białostocki Klub Karate Kyokushin Kanku
Białostocki Klub Karate Kyokushin Kanku
Białostocki Klub Karate Kyokushin Kanku