Katalog Firm i Instytucji Wróć

Best Point. wykonywanie ociepleń elewacji i izolacja natryskowa

[firma mobilna]

tel.530 005 115tel.517 787 896

www.izolacja-natryskowa.pl
izolacje@best-point.pl
Czynne: PN - PT: 7.00 - 15.00, SOB: 7.00 - 13.00
Karty płatnicze: Nie

Opis:

Nasza działalność polega na kompleksowej obsłudze klienta. Oferujemy usługi od izolacji posadzki, przez ocieplanie elewacji budynku do ocieplania poddaszy i jego zabudowy. Wyszukujemy dobrych produktów i koncentrujemy się na obsłudze świadomego Klienta, który wie co kupuje i szuka rzetelnego wykonawcy, stawiając na wysoką jakość usług.

Kadra pracująca w naszej firmie to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, przeszkoleni doradcy w zakresie izolacji termicznych. Szukamy nowoczesnych rozwiązań, aby Państwa domy były jeszcze cieplejsze. Nasza misja to skuteczna, efektywna energetycznie, kompleksowa izolacja budynku. Dzielimy się z klientom zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem na ten temat. Inwestorzy korzystający z usług Best Point śpią spokojnie, wiedząc, że ich dom jest w dobrych rękach.

Best Point Izolacja Natryskowa

Wykonujemy izolacje pianą firmy Demilec, wiodącego producenta pian poliuretanowych, o zasięgu ogólnoświatowym. Zastosowanie materiałów firmy Demilec w tak prestiżowych obiektach jak Pentagon, nowy wieżowiec w strefie GROUND ZERO w Nowym Jorku, budynek Harward University jest potwierdzeniem jakości produktów.

Firma Best Point wykonuje izolacje poprzez natrysk pianki poliuretanowej zwanej pianą PUR.

Izolacje wykonane za pomocą hydrodynamicznego natrysku piany charakteryzują się wyjątkową szczelnością eliminującą ucieczkę ciepłego powietrza z wnętrza budynku.

Dodatkowo niezmienność parametrów izolacyjnych w czasie stanowi o skuteczności tego sposobu izolowania. Ta metoda aplikacji umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc i docieplenie konstrukcji o skomplikowanych kształtach. W przeciwieństwie do tradycyjnych sposobów np. ocieplania wełną, styropianem otrzymujemy szczelne i trwałe ocieplenie domu, hali, budynku inwentarskiego, dachu czy fundamentu.

Zyskujemy oszczędność na ogrzewaniu nawet do 50%, porównując do tradycyjnych metod ocieplania.

Zapraszamy na naszą stronę www.izolacja-natryskowa.pl

Zapraszam do odwiedzenia nas na naszych stronach, facebooku i kanale youtube!

https://www.youtube.com/playlist?list=PLE36eh0UO_Ri_E5hPlVOOE0oCg3iCl00j
https://web.facebook.com/Best-Point-izolacja-natryskowa-603522819674175/

Best Point. wykonywanie ociepleń elewacji i izolacja natryskowa
Best Point. wykonywanie ociepleń elewacji i izolacja natryskowa
Best Point. wykonywanie ociepleń elewacji i izolacja natryskowa
Best Point. wykonywanie ociepleń elewacji i izolacja natryskowa