Katalog Firm i Instytucji Wróć

Belweder Noclegi

ul. Gen. Kleeberga 53

15-691 Białystok

tel.85 651 08 14tel.502 040 916

www.restauracjabelweder.pl
belweder.hotels@gmail.com
Czynne: 24h
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

Resturacja Belweder - Wygodny przystanek w podróży, komfortowy pobyt w Białymstoku.

Belweder usytułowany jest w Białymstoku przy drodze krajowej NR8. Jednocześnie posiada duży ogród z miejscem spacerowym, staw i obszerne parkingi, wytłumione wnętrze daje możliwość wypoczynku po długiej podróży lub ciężkim dniu pracy.

Już niedługo otwarcie nowej komfortowej części hotelowo-konferencyjnej ze strefą POOL&GAME dla amatorów aktywnego wypoczynku. Do dyspozycji naszych gości oddamy eleganckie, przestronne i wygodne pokoje, nowoczesne profesjonalne sale konferencyjne oraz strefę relaksu pool&gym, która będzie idealnym miejscem dla odpoczynku po ciężkim i długim dniu . 

Już teraz zapraszamy naszych gości na pyszne dania w restauracji, znakomitą zabawę w sali Balowej i bankietowej oraz emocjonujące rozgrywki przy stole bilardowym oraz transmisje ważniejszych rozgrywek sportowych na telebimie . Latem Goście będą mogli w ogrodzie skosztować dań z grilla oraz skorzystać z bogatego menu letnich drinków. Wszędzie jest dostępny bezpłatny internet bezprzewodowy.

Cechą charakterystyczną naszych usług są przystępne ceny oferujemy noclegi: 130zł w pokoju jednoosobowym, 160zł - pokój dwuosobowy, 210zł - pokój trzyosobowy (pokoje w obecnej części hotelowej). W cenie pokoju jest śniadanie serwowane w formie bufetu szwedzkiego oraz parking monitorowany. Każdy pokój jest wyposażony w telewizor, radio, łazienkę, bezpłatne łącze internetowe.

Udzielamy licznych upustów grupom zorganizowanym, wycieczkom, oraz gościom bawiącym się na przyjęciach w naszych salach balowych.

Zapraszamy!

Belweder Noclegi
Belweder Noclegi
Belweder Noclegi
Belweder Noclegi