Gdzie zjeść / Bar Wróć

BAR EXPRESS - KUCHNIA DOMOWA

ul. M. Skłodowskiej-Curie 4/1

15-423 Białystok

tel.690 499 892

www.barexpres.pl
kontakt@kuchniadomowa.net.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 17.00, SOB: 9.00 - 16.00, NIEDZ: 11.00 - 16.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:
Zamówienia na wynos: 690 499 892
Minimalne zamówienie: brak
Rezerwacja telefoniczna miejsc: Tak
Klimatyzacja: Tak
Ogródek / miejsca na zewnątrz: Tak
Kuchnia: polska, domowa
Minimalna cena dania: 12-16 zł

Jesteśmy jednym z pierwszych barów w mieście. Nasza wiedza i doświadczenie docenione zostało przez wiele osób. Oferujemy Państwu szeroki wybór dań kuchni polskiej w połączeniu z niskimi cenami i miłą obsługą. Zawsze staramy się wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom.
Wszystkie potrawy przygotowujemy od podstaw w tym samym dniu tuż przed dostarczeniem ich do Państwa. Używamy tylko świeżych, starannie wybranych produktów i naturalnych przypraw bez chemicznych polepszaczy i konserwantów. 

Prowadzimy usługi CATERINGOWE 

Posiłki regeneracyjne dla firm

Najedzony pracownik to dobry pracownik!
Posiłki regeneracyjne stanowią ważny element codziennej diety pracownika. Regularnie dostarczane, zbilansowane posiłki wpływają na zdrowie, samopoczucie i motywację do pracy. Jako bezpieniężne świadczenie tworzą również silną więź pracownika z firmą i są postrzegane jako forma gratyfikacji za wykonywaną pracę.

Urozmaicone menu
Pełnowartościowy obiad dwudaniowy można wybrać spośród wielu gotowych propozycji menu abonamentowego. Każde zamówienie możemy także dostosować do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Posiłki regeneracyjne oferujemy już w cenie od 6 zł. Dostarczane przez nas posiłki są świeże, smaczne i zdrowe.

Wiele możliwości
Realizujemy zamówienia jednorazowe i kontraktowe. Indywidualnie ustalamy szczegóły współpracy w zakresie menu, terminu dostaw oraz formuły wydawa nia potraw. Posiłki regeneracyjne możemy wydawać na terenie zakładu, dostarczyć w termosach zbiorczych lub opakowaniach jednorazowych.

Korzyści ekonomiczne
Posiłki regeneracyjne są świadczeniem, które stanowi koszt w rozumieniu przepisów o funduszu socjalnym. Obiady grupowe są także zwolnione ze składki ZUS i mogą być wykorzystane jako forma docenienia pracy pracowników. Jednocześnie stałe i terminowe dostawy umożliwiają optymalną kontrolę przerw przewidzianych na posiłek.

Przedszkola, szkoły
Już od najmłodszych lat należy kształtować u dzieci prawidłowe nawyki żywieniowe. Zapraszamy do współpracy przedszkola i szkoły. Posiłki przygotowujemy według odpowiednich norm kalorycznych i dietetycznych. Dzieci w różnym wieku charakteryzują się bowiem różnym stopniem aktywności fizycznej. Jeśli dziecko uczęszcza do przedszkola to jego jadłospis jest tak zaplanowany, żeby pokrywał około 70 % dziennego zapotrzebowania na energię i składniki odżywcze. Pamiętamy o tym, żeby posiłki były smaczne, zawierały wszystkie niezbędne składniki pokarmowe, były podane estetycznie i regularnie. Posiłki dostarczamy według potrzeb każdej placówki w pojemnikach zbiorczych typu GN i termoportach lub w opakowaniach jednorazowych. 

Ośrodki, domy pomocy społecznej
Obiady są priorytetową formą pomocy dla osób, które nie są w stanie przygotować ich samodzielnie. Dostarczamy codziennie gorące potrawy w termosach zbiorczych lub pojemnikach jednorazowych na ustaloną godzinę. Potrawy są gotowe do podania na miejscu w stołówce. Jest również możliwość dostarczania porcjowanych zestawów obiadowych w pojemnikach jednorazowych bezpośrednio do mieszkania seniora.
Koszt jednego posiłku jest do ustalenia zgodnie z posiadanym budżetem i oczekiwaniami.

Skontaktuj się z nami tel. 85 743 58 15

BAR EXPRESS - KUCHNIA DOMOWA
BAR EXPRESS - KUCHNIA DOMOWA
BAR EXPRESS - KUCHNIA DOMOWA
BAR EXPRESS - KUCHNIA DOMOWA