Katalog Firm i Instytucji Wróć

Avisa

ul. Skrajna 1

15-694 Białystok - Fasty

tel.85 653 37 55

www.avisa.pl
info@avisa.pl

Mapa
Opis:

Avisa jest wiodącym producentem akcesoriów motoryzacyjnych typu naklejki oraz grafiki tuningowe. Nasza oferta zawiera również produkty wykonane z aluminium m. in profilowane oraz uniwersalne nakładki progowe, ochronne listwy strefy ładunkowej bagażnika, sportowe imitacje wlewów paliwa, osłony na rury wydechowe .Dodatkowo posiadamy w ofercie naklejki 3D, grafikę przeznaczoną na Tiry oraz oznaczenia techniczne pojazdów.

Od 20-lat budujemy swoją pozycję w branży akcesoriów samochodowych, zajmując w chwili obecnej czołowe miejsce zarówno na rynku polskim jak i europejskim.

Uzyskanie tak znaczącej pozycji zawdzięczamy przede wszystkim wysokiej jakości oferowanych przez z nas produktów oraz szczególnej dbałości o standardy współpracy z kontrahentami. Wyrazem tego jest uzyskanie w 2008 roku certyfikatu jakości ISO 2001:9000 w zakresie projektowania i produkcji etykiet samoprzylepnych oraz elementów aluminiowych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Produkty Avisy są dostępne na terenie całego kraju w sklepach tuningowych , hurtowniach motoryzacyjnych oraz sieci salonów samochodowych. Współpracujemy z koncernami: Renault, Seat, VW, Toyota, Fiat, Citroen.

Zapraszamy do współpracy handlowej wszystkie zainteresowane punkty motoryzacyjne (sklepy, salony, hurtownie).

Jako producent oferujemy Państwu atrakcyjne warunki handlowe, wysoką jakość naszych produktów oraz szeroki wybór asortymentu przeznaczonego do tuningu optycznego.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: www.avisa.pl

Avisa
Avisa
Avisa
Avisa