Katalog Firm i Instytucji Wróć

Autoryzowany salon Netii, Internetii

ul. Białówny 4 lok. 11

15-437 Białystok

tel.85 811 12 22


bialystok@salon.netia.pl
Czynne: PN - PT: 9.00 - 17.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Telewizja Osobista w Netii to szeroki wybór kanałów informacyjnych, muzycznych i wielu innych w doskonałej cyfrowej jakości.
Dodatkowo dzięki Netia Playerowi możesz oglądać HBO GO, oraz m.in.YouTube, tvn player, IPLA, Kinoplex, facebook oraz inne multimedia na telewizorze.
Telewizja w Netii to także szybki internet stacjonarny , jak możliwości Twojego łącza.

PakietPraktyczny TV+Szybki Internet Max 20 Mb/s [Internet stacjonarny do 20 Mb/s z routerem Wi-Fi Netia Spot oraz 35 kanałami telewizji cyfrowej] już od 2zł/mies. !
Telwizja Osobista z HBO GO TV+Szybki Intermet Max 20 Mb/s [Serwis HBO GO, w tym prawie 1000 godzin najlepszych filmów i seriali dostępnych w dowolnym momencie oraz internet stacjonarny do 20 Mb/s z routerem Wi-Fi Netia Spot] już za 89,90 zł/mies. !
Telewizja Osobista z HBO GO TV+Szybki Internet 2 Mb/s[Serwis HBO GO, w tym prawie 1000 godzin najlepszych filmów i seriali dostępnych w dowolnym momencie oraz internet stacjonarny do 2 Mb/s z routerem Wi-Fi Netia Spot ] już za 79,80zł/ mies. !

Internet Mobilny
Netia Mobilny Internet pozwala na swobodne korzystanie z internetu zawsze, gdy tego potrzebujesz. To szybki internet dostępny w czterech opcjach pakietowych: 2 GB, 4 GB, 10 GB lub 20 GB transferu danych.
Dodatkowo otrzymujesz nowoczesny modem USB oraz profesjonalną pomoc i doradztwo. Mobilny Internet w Netii pozwoli Ci pozostawać w stałym kontakcie ze znajomymi, niezależnie od tego, gdzie się znajdziesz.

Autoryzowany salon Netii, Internetii
Autoryzowany salon Netii, Internetii
Autoryzowany salon Netii, Internetii
Autoryzowany salon Netii, Internetii