Katalog Firm i Instytucji Wróć

Auto Myjnia Mr. Sponge Atrium Biała

ul. Miłosza 2 (CH Atrium Biała, Parking Podziemny Sektor C)

15-265 Białystok

tel.782 287 280

www.mrsponge.pl
myjnia@mrsponge.pl
Czynne: PN - SOB: 9.00 - 21.00, NIEDZ: 10.00 - 20.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

Mr SPONGE – profesjonalne centrum kosmetyki samochodowej w Białymstoku

Mr SPONGE to więcej niż myjnia samochodowa – jesteśmy firmą specjalizującą się w kosmetyce samochodowej. U nas Twoje auto odzyska reprezentacyjny wygląd, a Ty poznasz komfort podróżowania w naprawdę czystym, zadbanym wnętrzu.

O auta dbamy kompleksowo

Każde auto jest inne, a każdy właściciel ma inne przyzwyczajenia związane z dbaniem o samochód. Dlatego nasza oferta została skomponowana tak, aby Klienci mogli dobierać usługi według własnych potrzeb. Zakres naszych działań – poza tradycyjnym myciem ręcznym – obejmuje:

  • sprzątanie samochodu wewnątrz (odkurzanie i sprzątanie, pranie tapicerki, czyszczenie i konserwacja skór),
  • czyszczenie samochodu na zewnątrz (szyby, felgi, ochrona lakieru).

Dzięki nam czyszczenie samochodu staje się proste i efektywne. Wszystkie usługi są przejrzyście wycenione oraz dostępne w ekonomicznych pakietach – sprawdź cennik na naszej stronie i zdecyduj, jakiej pielęgnacji potrzebuje Twoje auto.

Mamy wszystko, co najlepsze dla Twojego samochodu

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego pracujemy wyłącznie z fachową chemią samochodową. Powierzając nam swój samochód, masz pewność, że dobierzemy kosmetyki odpowiednie do stopnia zabrudzenia, nawierzchni karoserii oraz innych elementów (plastikowych, metalowych, szkła). Sprzątanie i czyszczenie samochodów wykonujemy skrupulatnie – nie umknie nam żadna plamka, żaden okruch w najtrudniej dostępnych miejscach, a na szybom przywrócimy czystość bez smug. Doświadczenie naszej ekipy sprawia, że potrafimy sobie poradzić z nietypowymi zabrudzeniami (przekonali się o tym rodzice małych dzieci i właściciele podróżujący z czworonogami). W efekcie otrzymujesz nienagannie wysprzątane, pachnące świeżością auto – sam nie zadbasz o nie lepiej niż my.

Po więcej informacji zapraszamy na naszego bloga https://www.mrsponge.pl/blog/

Łatwo do nas trafić, jesteśmy blisko centrum Białegostoku

Nasza siedziba mieści się w podziemnym parkingu jednej z największych galerii handlowych w mieście. Ta lokalizacja nie jest przypadkowa – wiemy, jak bardzo dziś liczy się czas, dlatego zadbaliśmy o to, by nasi Klienci mogli łączyć przyjemne z pożytecznym. Ty idziesz na zakupy, my zajmujemy się Twoim autem. Podstawowa usługa zajmuje nam 40 minut, przy intensywniejszych zabrudzeniach potrzebujemy nico więcej czasu; a jeśli Ty potrzebujesz więcej czasu, samochód zaczeka na parkingu.

Zapraszamy do Mr SPONGE – Centrum Kosmetyki Samochodowej https://www.mrsponge.pl/