Katalog Firm i Instytucji Wróć

Atelier Natalia Łowicka - studio fotograficzne

ul. Sienkiewicza 49 lok. 107

15-092 Białystok

tel.513 132 470

www.natalialowicka.pl
info@natalialowicka.pl
Czynne: PON - PT: 10.00 - 16.00; spotkania umawiane telefonicznie
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Specjalizuję się w fotografii portretowej, kreacyjnej i stylizowanej. Wykorzystuję swoje doświadczenie zebrane podczas sesji komercyjnych i sprawiam, że moje klientki czują się niczym gwiazdy w świetle reflektorów. Z myślą o celebrowaniu kobiecości powstało studio fotograficzne Atelier Natalia Łowicka w Białymstoku.

Usługi fotografii portretowej:
- kobiecej ze stylizacją
- rodzinnej

Fotografia komercyjna:
- biznesowa sesja wizerunkowa
- packshot, duch, lookbook, fotografia produktowa

Zobacz więcej na www.natalialowicka.pl

Kobieca sesja portretowa

Sesja z makijażem to wyjątkowy dzień kobiecości, odprężenia i metamorfozy. Pozwól mojemu doświadczonemu zespołowi zadbać o Twój wizerunek. Podczas sesji pomogę Ci pozować i uchwycę Twoje piękno. Sesja zdjęciowa w studio to wyjątkowy pomysł na prezent na rocznicę, urodziny lub inną specjalną okazję. Możesz kupić voucher prezentowy lub karty podarunkowe.

Sesja rodzinna

Zdjęcia z przyjaciółką. Sesja mama z córką. Fotografia rodzinna. Pewnego dnia te wyjątkowe fotografie staną się bezcenne… Utrwal piękne wspomnienia na zawsze. Zdjęcia rodzinne możesz zaprezentować na ścianie, przechowywać w eleganckim pudełku lub podarować bliskim.

Biznesowa sesja wizerunkowa

Fotografia dla firm, dla przedsiębiorców, dla profesjonalistów. Zdjęcia do wywiadów, portrety biznesowe. Buduj wizerunek eksperta. Profesjonalne portrety biznesowe są teraz nowoczesne i stylowe. Osobowość Twojej marki może być podkreślona dopasowanym makijażem, fryzurą i stylizacją.

Sesja produktowa

Bądź obecny w Internecie. Nie masz czasu na robienie kolejnych zdjęć na kanały społecznościowe? Stworzę dla Ciebie treści wizualne i fotografie na Facebook lub Instagram - zareklamuj swoją markę on-line. W ofercie także: sesje lookbook dla producentów odzieży, sesje zdjęciowe do sklepu internetowego, fotografia packshot-duch (zdjęcia odzieży na niewidzialnych manekinach). 
Obserwuj mnie na facebooku www.fb.me/ateliernatalialowicka

Zapraszam do współpracy. Umów się na konsultację już teraz.
info@natalialowicka.pl
513132470

Wideo

Atelier Natalia Łowicka - kulisy sesji rodzinnej