Katalog Firm i Instytucji Wróć

Artykuły i materiały budowlane Pakiet

ul. Geodetów 2

15-206 Białystok

tel.85 874 95 35tel.512 044 997

www.pakietbudowlany.pl
biuro@pakiet.bialystok.pl
Czynne: PN - PT: 7.00 - 17.00, SOB: 7.00 - 14.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

Pakiet budowlany to prężnie rozwijająca się firma z branży budowlanej. Oferujemy szeroką gamę produktów, które zapewnią kompleksową budowę, remont lub wykończenie budynków mieszkalnych i innych. Sam projekt architektoniczny i uzyskanie stosownych pozwoleń to tylko początek. Najważniejsza jest konstrukcja - a my istniejemy po to, aby pomóc w jej realizacji.

Posiadamy w sprzedaży wysokiej klasy materiały budowlane, które umożliwią postawienie domu od piwnicy aż po dach, aranżację wnętrz, a ponadto dostarczamy nowoczesne rozwiązania izolacyjne. W naszej ofercie znajdują się:

  • materiały budowlane (wyroby betonowe, cement, pustaki, bloczki),
  • produkty wykończeniowe (płyty kartonowo-gipsowe, płyty OSB, farby),
  • materiały dociepleniowe (styropian, zaprawy, wełna celulozowa i mineralna),
  • materiały do hydroizolacji (izolacja, lepiki, folia, pianka poliuretanowa),
  • chemia budowlana (kleje, silikony, pianki montażowe, fugi, gipsy, środki gruntujące),
  • zaprawy, tynki, gładzie gipsowe,
  • dachy, okna, rynny, schody, blachy,
  • mycie, czyszczenie, impregnacja, usuwanie zanieczyszczeń budynków,
  • malowanie, naprawa, konserwacja, renowacja budynków,
  • narzędzia, akcesoria, dodatki budowlane.

Współpracujemy ze sprawdzonymi markami, które cieszą się uznaniem na rynku. Należą do nich m.in.: BASF, Boryszew, Krasbud, MASter, Megaron, Rigips, Sempre, Solbet 110, Soudal, Stabill, Stalco, Swisspor, Yetico, Ytong.

Zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu internetowego pod adresem http://pakietbudowlany.pl,gdzie mogą zapoznać się Państwo z ofertą, złożyć zamówienie, a wszystko to bez wychodzenia z domu. W razie pytań, pracownicy udzielą fachowych porad i pomogą w dokonaniu trafnego wyboru.

Pamiętajmy, że raz podjęta decyzja będzie wpływać na komfort i jakość mieszkania przez długie lata. Zależy nam na wygodzie Klientów i szanujemy ich czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zlecenia realizować szybko, bez zbędnych formalności, a ponadto dostarczymy materiały w dowolnie wskazane miejsce. Nowoczesne podejście, atrakcyjne ceny i sprawdzone marki to cechy, które wyróżniają naszą firmę. Więcej informacji o naszej firmie pod adresem http://pakietbudowlany.pl/content/4-o-nas

Artykuły i materiały budowlane Pakiet