Katalog Firm i Instytucji Wróć

Artstudio - Casting Ewa Kozłowska

Rybniki 13/1

16-010 Wasilków

tel.507 058 975

www.artcasting.republika.pl
ewalogos@gazeta.pl
Czynne: Spotkania umawiane telefonicznie.
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Z nami wygrasz w życiu każdy CASTING!

ARTSTUDIO Casting jest jedyną placówką w Białymstoku i w woj. podlaskim, wyspecjalizowaną w edukowaniu chętnych w zakresie mowy werbalnej i niewerbalnej ciała.

W/w umiejętności we współczesnym świecie są niezbędne każdemu z nas w bezpośrednich relacjach interpersonalnych, w biznesie, urzędach, instytucjach edukacyjnych, prawniczych, informacyjnych, w służbie zdrowia, kulturze, wśród duchowieństwa oraz wśród niepełnosprawnych.

MIŁY INTERNAUTO

1. Ciało i Twarz są otwartą księgą, w której, i z której czytamy: KTO, KIM jest?!
2. Głos jest wizytówką każdego z nas!
3. Sposób mówienia - wysławiania się (dykcja) świadczy o naszej kulturze osobistej.

Te trzy elementy są niezbędne podczas werbalnej i niewerbalnej komunikacji interpersonalnej w codziennym działaniu każdego z nas. Aby osiągnąć zadowalający stopień ich rozwoju zgłoś się do ARTSTUDIO - CASTING Ewa Kozłowska. Warto zainwestować w Siebie, pracując nad Sobą, ze Sobą i dla Siebie.

Pamiętaj!
Pierwsze 10 sekund spotkania decyduje o tzw. pierwszym wrażeniu, trudnym później do zmiany.

Zajęcia odbywają się w profesjonalnym pomieszczeniu RADIA BIAŁYSTOK przy ul. Świerkowej 1.

W roku 2008 wydała dwie dźwiękowe książki we współpracy z Jarosławem Krawczykiem i Centrum Informacyjnym Lasów Państwowych w Warszawie. Jenda z nich nosi tytuł LEŚNE OPOWIEŚCI, druga: FASCYNUJĄCY LAS. Ewa Sokólska w artykule Książka, która do Ciebie przemówi Gazety Wyborczej - Białystok - Kultura z dnia 3-4 stycznia 2009 opisuje pomysł wydania dźwiękowej książki.

W tym samym roku Ewa Kozłowska nagrała wraz z zespołem aktorów i lektorów dźwiękowy przewodnik po Muzem Ikon w Supraślu (w systemie mp3).

W 2009 roku zdobyła pierwszą nagrodę w XIII Przeglądzie Dziecięcych Zespołów Teatralnych w Ełckim Centrum Kultury spektaklem, który wyreżyserowała wg własnego scenariusza na podstawie wierszy Juliana Tuwima: Onomatopeje i opowiadania Pana Juliana. Spektakl zagrany został przez pięcioro siedmiolatków ze Szkoły Artystycznej w Ełku jako Teatr KAMIENICA 21. Ten sam spektakl w jej adaptacji i reżyserii zdobył w czerwcu 2009 r. I nagrodę i Laur Złotej Rybki na XXIX Wojewódzkim Konkursie Zespołów Teatralnych w Biskupcu warmińsko - mazurskim. Pod tym samym tytułem nagrała kolejną książkę dźwiękową w wykonaniu dzieci z Teatru KAMIENICA 21 w Ełku z serii DZIECI-DZIECIOM. O tym niecodziennym zdarzeniu opisuje Katarzyna Chojnowska w artykule Gazety Mazurskiej pt.: Dzieci z Ełku nagrały książkę z dnia 19 czerwca 2009 roku.

Ewa Kozłowska jest również autorką adaptacji, reżyserką i wydawcą dźwiękowych LISTÓW ŚW. PAWŁA, które usłyszeliśmy w 2009 roku z racji roku Św. Pawła.

W 2010 roku wyreżyserowała spektakl plenerowy wg własnego scenariusza dotyczący 500 - lecia ufundowania i budowy monasteru w Supraślu przez hetmana Wielkiego Księstwa Litewskiego, właściciela m. in. ziem nad rzekami: Supraślą, Berezówką i Grabówką - Aleksandra Chodkiewicza oraz jego ukochanej małżonki kniaziówny Wasylisy Jarosławiczówny Hołowczńskiej.
Premiera spektaklu odbyła się 5 czerwca 2010 r., gdzie scenografię tworzył nadsupraślański krajobraz i jego bulwary. Światło zaś stanowiło czerwcowe rozgwieżdżone niebo. Inscenizacji towarzyszyła muzyka monasterskich dzwonów wraz z liturgicznym śpiewem męskiego chóru według Irmologionu Supraskiego.

W 1996 roku jako aktorka wzięła udział w filmie dotyczącym gwary białostockiej p.t. Od bambra do menela asygnowanym przez TV Edukacyjną pod redakcją Agaty Misiurewicz. Film został wyemitowany w pr. I TVP w styczniu 1997 roku.

W 2010 roku jako aktorka wygrała casting do roli Ciotki i zagrała w filmie Andrzeja Barańskiego p.t. Księstwo, zrealizowanego na podstawie prozy świętokrzyskiego pisarza Zbigniewa Masternaka. Premiera filmu miała miejsce w czerwcu na festiwalu filmów polskich w Gdyni 2010 r.

Rok 2011 jesienią przyniósł aktorce udział w Rajdzie TERAZ KOBIETY podwójną: dyrektora artystycznego oraz pilota w załodze również z aktorką Ewą Gawryluk.

Wiosną 2012 roku zagrała rolę GOSPODYNI w V serii OJCIEC MATEUSZ wg sceniariusza Agnieszki Błotnickiej, w reżyserii Filipa Zylbera.

W czerwcu 2012 roku na podsumowaniu roku artystycznego w Szkole Artystycznej w Ełku wystawiła trzy spektakle z dziećmi i młodzieżą:

  • w grupie Familijnej: MAMA I JA, gdzie aktorami są m.in. 4 - latki i ich mamy, a także Ewa Kozłowska we fragmentach bajek pt.Czerwony Kapturek, O króliku, Słoniu i Wielorybicy oraz Kubuś Puchatek;

  • w grupie dzieci starszych 5,6 - letnich - KAMIENICZKA 21 - spektakl skomplikowany z edukacyjnych wierszyków - ćwiczeń dykcyjnych z piosenkami - kołysankami pt. Zajączki, zajączki, zajączki...

  • i grupie młodzieżowej KAMIENICA 21 wyreżyserowała spektakl pt. Przygody Sinbada Żeglarza na motywach Baśni 1001 nocy z muzyką Mikołaja Rimskiego - Korsakowa z elementami czarnego teatru. Wszystkie inscenizacje zostały przyjęte przez publiczność z ogromną owacją.

Nadto specjalizuje się w nauczaniu dzieci 5-105 lat estetycznej sztuki mówienia i wysławiania się z elementami logopedii. Ma nietuzinkowe podejście pedagogiczne oraz relacje z uczestnikami warsztatów, prowadzonych według własnego autorskiego programu artystycznego.

Obecnie współpracuje z białostockimi placówkami przedszkolnymi jak również szkolnymi
w Wasilkowie. Prowadzi inspirujące zajęcia teatralne z dziećmi. Szczególną uwagę zwraca na estetykę mowy i wymowy zarówno ciała jak i aparatu artykulacyjnego, które są wizytówką przez całe życie.

Mgr Ewa Kozłowska

Artstudio - Casting Ewa Kozłowska
Artstudio - Casting Ewa Kozłowska
Artstudio - Casting Ewa Kozłowska