Katalog Firm i Instytucji Wróć

Arkada Dachielewacja.pl Firma Handlowo-Usługowa

ul. Elewatorska 1

15-620 Białystok

tel.660 423 422

www.dachielewacja.pl
arkada.bialystok@gmail.com
Czynne: PN - PT: 8.00 - 17.00, SOB: 8.00 - 13.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Arkada to zespół młodych ludzi z dużym zawodowym doświadczeniem. Specjalizujemy się w kompleksowej termomodernizacji domów parterowych i jednopiętrowych. Nam można zlecić pokrycie dachu i wymianę stolarki okiennej. Podejmiemy się pracy na nowo powstałych budynkach oraz tych do remontu. Obszar, na którym świadczymy usługi, to Białystok i województwo podlaskie.

Jeśli poszukują Państwo jedynie okazji do zakupu dobrych materiałów w dobrych cenach, to proszę zapoznać się z naszą ofertą i działem PROMOCJE. Można wybierać spośród różnych rodzajów pokryć dachowych, materiałów na elewacje, okien PCV i innych towarów.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, bo też i każdy inwestor ma inne wymagania, do których My się dostosujemy.

Dachy - Usługi

Oferujemy usługi związane z dachem w szerokim tego słowa znaczeniu. Z nami Wasz dach spełni Państwa oczekiwania. Nasza specjalizacja to krycie dachów w Białymstoku i okolicach. Możemy na życzenie przedstawić zrealizowane roboty i referencje zadowolonych klientów.

Elewacje - Usługi

Oferujemy usługi w zakresie docieplenia elewacji na budynkach nowowybudowanych i tych do remontu. Wykonujemy elewacje na styropianie i na wełnie. Wszelkie ozdobne bonie, opaski i inna sztukateria są w zakresie naszych usług.

Materiały budowlane - Sprzedaż

Prowadzimy sprzedaż materiałów budowlanych. Nasza oferta obejmuje produkty wielu renomowanych producentów. Dzięki prowadzonej przez nas hurtowni budowlanej w Białymstoku mogą Państwo liczyć na bardzo korzystne ceny i dopasowaną do Waszych potrzeb ofertę.

Więcej na http://dachielewacja.pl

Arkada Dachielewacja.pl Firma Handlowo-Usługowa
Arkada Dachielewacja.pl Firma Handlowo-Usługowa
Arkada Dachielewacja.pl Firma Handlowo-Usługowa
Arkada Dachielewacja.pl Firma Handlowo-Usługowa