Katalog Firm i Instytucji Wróć

Aqua-Soft - uzdatnianie wody, filtry

ul. Przędzalniana 8

15-688 Białystok

tel.791 000 858tel.85 654 71 80tel.531 923 398

www.aqua-soft.com.pl
biuro@aqua-soft.com.pl
Czynne: PN - PT: 7.30 - 16.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

Opis działalności firmy Aqua-Soft:
Firma Aqua-Soft prowadzi działalność z zakresu kompleksowego uzdatniania wody, poprawiając jej jakość. Oferuje szeroką gamę urządzeń do jej uzdatniania, opatrzonych niezbędnymi atestami PZH i normami jakości, gwarantując ich najwyższą jakość i niezawodność. Istnieje na rynku od 2009 roku i zajmuje się produkcją, dystrybucją, montażem, serwisem systemów uzdatniania wody, dostawą materiałów eksploatacyjnych oraz doborem technologii uzdatniania wody w oparciu o wyniki badań. Jest uczestnikiem programu „Rzetelna firma”. Swoje usługi kieruje zarówno do instytucji, przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, kosmetycznego, hurtowni sanitarnych, obiektów chłodniczych, szpitali, myjni samochodowych, pralni, restauracji, małych i średnich przedsiębiorstw, instalatorów oraz odbiorców indywidualnych. Wykorzystanie nowoczesnych technologii, takich jak: odwrócona osmoza, odżelazianie, zmiękczanie i demineralizacja pozwala na oferowanie produktów wysokiej jakości o różnorodnym zastosowaniu, dostosowując wszelkie rozwiązania do indywidualnych potrzeb klienta.

Firma Aqua-Soft wykonuje we własnym zakresie analizę wody, dobiera stacje uzdatniania oraz dostarcza wysokiej jakości filtry do wody, wkłady do filtrów i inne urządzenia, oczyszczające wodę ze szkodliwych i zbędnych związków amoniaku, azotanów i manganu. Jej działalność skupia się na projektowaniu, modernizacji, wykonawstwie i rozruchu linii technologicznych, wykorzystywanych w procesach uzdatniania wody. Firma oferuje również usługi z zakresu wymiany i serwisu filtrów, chlorowania instalacji wodociągowej i dostaw soli tabletkowanej oraz nadmanganianu potasu. Kontakt do serwisu: serwis@aqua-soft.com.pl

W ofercie firmy znajduje się urządzenie Aqua Multi ze złożem multimedialnym, które stanowi granulowany materiał filtracyjny. Umożliwia to jednoczesne usunięcie twardości, żelaza, amoniaku i substancji organicznych. Jest to złoże warstwowe, składające się z 5 typów żywicy jonowymiennej i porowatego polimeru o charakterze adsorbenta. Jest ono standardowo regenerowane roztworem chlorku sodu (8-10%). Jego działanie pozwala na bezpieczną i oszczędną eksploatację bez użycia szkodliwych środków chemicznych. Charakteryzuje się łatwym doborem i prostym montażem. Nie wymaga obsługi, wyłączając okresowe uzupełnianie pojemnika z solą w tabletkach. Urządzenie wyposażone jest w zaawansowany technicznie elektroniczny panel sterujący z podświetlanym ekranem, zawór obejścia z regulatorem twardości wody, zabezpieczenie antyprzelewowe, wąż do odprowadzania popłuczyn i tester twardości. Dzięki kompaktowej budowie urządzenie nie zajmuje wiele miejsca.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty handlowej i odwiedzenia naszego Sklepu Internetowego.

Aqua-Soft - uzdatnianie wody, filtry
Aqua-Soft - uzdatnianie wody, filtry
Aqua-Soft - uzdatnianie wody, filtry
Aqua-Soft - uzdatnianie wody, filtry