Katalog Firm i Instytucji Wróć

Apex. Anna Apuniewicz. Chłodnice, klimatyzacja

ul. Raginisa 69A

15-161 Białystok

tel.85 653 94 41

www.apexweb.pl
biuro@apexweb.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 17.00, SOB: 9.00 - 13.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

Firma APEX obecna jet na polskim rynku motoryzacyjnym od 1995 roku. Skierowaliśmy swoją uwagę głównie na chłodnice i klimatyzację samochodową wraz z częściami zamiennymi i od tamtego czasu są one podstawą naszej działalności. Z biegiem lat z niewielkiej firmy handlującej chłodnicami przekształciliśmy się w AUTORYZOWANY SERWIS.

W 2000 roku rozpoczęliśmy współpracę z producentem Duńskim - Nissens, Holenderskim - Nrf, który należy do amerykańskiego koncernu MODINE, Niemieckim - Behr i Haugg, Francuskim - Valeo, z największymi producentami chłodnic i rdzeni w Europie - światowymi liderami w dziedzinie wymienników ciepła. Posiadamy również w ofercie produkty: AKG, DELPHI, HARRISON, KOYO, LLANELLI, LANGERER, ORDONEZ, WSK na Podlasiu, oferując produkty o sprawdzonej i uznanej na świecie jakości.

Nasza oferta obejmuje:

 • CHŁODNICE
  - Nagrzewnic
  - Chłodnice oleje
  - Intercoolery
  - Kondensery
  - Rdzenie chłodnic i ich wymiana
  - sprzęgła VISCO
 • KLIMATYZACJA
  - Przewody, sprężarki części zamienne
  - Sprwadzanie szczelności i naprawa układu
  - Napełnianie czynnikiem chłodniczym
  - Odgrzybianie

do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, a także do sprzętu ciężkiego, sztaplarek, maszyn przemysłowych i budowlanych itp.

W naszym magazynie znajdują się chłodnice i rdzenie do najbardziej popularnych modeli smochodów, jak również pozycje mniej standardowe.

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 17.00. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i pomoc w sprawach technicznych. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania dzieląc się zdobyta wiedzą i doświadczeniem.

Zapraszamy

Apex. Anna Apuniewicz. Chłodnice, klimatyzacja
Apex. Anna Apuniewicz. Chłodnice, klimatyzacja
Apex. Anna Apuniewicz. Chłodnice, klimatyzacja
Apex. Anna Apuniewicz. Chłodnice, klimatyzacja