Katalog Firm i Instytucji Wróć

Anna Krupicka Biuro Rachunkowe

ul. Krakowska 5 lok. 107, 109, 110

15-875 Białystok

tel.85 831 11 51tel.608 043 710tel.608 150 788tel.666 991 196

www.krupicka.pl
biuro@krupicka.pl
Czynne: PN - PT: 8.30 - 16.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Biuro Rachunkowe Anna Krupicka jest firmą świadczącą outsourcing biznesowy - obsługę zewnętrzną w zakresie usług rachunkowo - księgowych i kadrowo - płacowych dla przedsiębiorstw.

Naszym klientom zapewniamy możliwość skupienia się na tym, co dla Nich najważniejsze, czyli na własnym biznesie. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę w sektorze finansowo - księgowym, ale i kadrowo - płacowym.

Misja Biura Rachunkowego Anna Krupicka sprowadza się do przyjęcia w imieniu Klienta wszystkich czynności i obowiązków wynikających z jego zobowiązań w stosunku do urzędów właściwych dla formy prowadzonej działalności gospodarczej.

Dlaczego My?

1. Oferta
Wykonujemy wszystkie usługi księgowe, których Państwo potrzebujecie, pomoc w zakładaniu firm, rozliczanie wszelkich form działalności, podatki, kadry i ZUS. Szczegółowy zakres usług.

2. Doświadczenie
Praktyka jaką posiadamy to gwarancja jakości.

3. Zrozumienie
Przychodzicie Państwo do nas, ponieważ chcecie skupić się na prowadzeniu własnego biznesu. Wiemy o tym i dlatego nasi Klienci czasem nawet latami nie odwiedzają Urzędów Skarbowych ani ZUS. Nie muszą.

4. Jasne zasady
Państwo dostarczacie dokumenty księgowe, a my informujemy o podatkach do zapłacenia, odpowiadamy na pytania i czasem coś doradzimy. Prościej nie potrafimy.

5. Elastyczność
Nie ograniczamy się do jednej lub kilku branż klienckich, lecz obsługujemy różne firmy: budowlane, handlowe, usługowe, transportowe, praktyki lekarskie ... i wiele innych. Dlatego ciężko nas czymś zaskoczyć.

6. Bezpieczeństwo
Działalność biura objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

7. Dobre baterie w komórkach
Nasze telefony komórkowe na ogół nie rozładowują się po godz. 16.00 ani w weekendy, gdy potrzebujecie Państwo pilnie uzupełnić dokumenty kredytowe lub umówić się na wypożyczenie faktury z gwarancją na zepsuty sprzęt. To naprawdę się przydaje, choć prosimy z tego nie korzystać.

Warto mieć zaufane biuro rachunkowe! Istniejemy dla Ciebie!

Więcej na http://www.krupicka.pl/

Anna Krupicka Biuro Rachunkowe