Katalog Firm i Instytucji Wróć

Andropol S.A.

ul. Przędzalniana 8

15-668 Białystok

tel.85 653 10 60

www.andropol.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

Jesteśmy renomowanym producentem tkanin, pościeli i obrusów, dystrybutorem tekstyliów domowych oraz liderem w produkcji tkanin mundurowych. Istniejemy od 1906 r. Mamy fabryki produkcyjne w Andrychowie i Białymstoku. Nasze produkty uchodziły i uchodzą za najlepsze w kraju, cieszą się też uznaniem za granicą.

Stawiamy na jakość (potwierdzoną wieloma certyfikatami i nagrodami) oraz oryginalne, bogate wzrornictwo i wyszukana kolorystyka.

Jesteśmy największym w Polsce producentem tkanin pościelowych - bawełnianych (płótno, kora, flanela, satyna) oraz z udziałem włókien poliestrowych, przeznaczonych na bardzo dobrej jakości pościel nie tylko do gospodarstw domowych, ale i hoteli oraz służby zdrowia.

Znajdziesz u nas m.in. takie produkty jak:

- pościele z kory,
- ekskluzywne komplety pościeli o splocie satynowym,
- prześcieradła,
- narzuty,
- koce,
- ręczniki.

W ofercie posiadamy tkaniny:

- mundurowe – dla polskiego wojska, policji, straży granicznej, pożarnej oraz militarnych odbiorców zagranicznych,
- zawodowe,
- medyczne,
- wsypowe z czarną krajką,
- meblowe,
- pościelowe,
- domowe,
- odzieżowe - bawełniane, z wykończeniem spieralnym, o różnych gramaturach
- konfekcję Horeca.

Nasze takininy mundurowe są wodoodporne, olefobowe i niepalne, o wysokich parametrach wytrzymałościowych na rodzierania i zrywanie, odporne na odbarwianie, pranie, pot czy prasowanie.

Tkaniny przeznaczone na odzież roboczą i specjalistyczne ubrania ochronne (dla służby zdrowia, przemysłu chemicznego i paliwowego, Straży Pożarnej, budownictwa) - bawełniane, poliestrowo-bawełniane i poliestrowo-wiskozowe - mają wysokie parametry użytkowe.

Wyróżnia nas stosowanie unikatowej technologii wykończenia - Coldblack, która na ciemnych tkaninach powoduje odbijanie światła oraz sprawia, że ciemne tekstylia, szczególnie narażone na działanie słońca, znacznie mniej się nagrzewają.

Więcej na www: http://www.andropol.pl

Zapraszamy.

Andropol S.A.
Andropol S.A.
Andropol S.A.
Andropol S.A.