Katalog Firm i Instytucji Wróć

ATM Wycena Nieruchomości Agnieszka Morawska

ul. Czysta 16 lok. L1

15-463 Białystok

tel.605 449 622

atmwycenanieruchomosci.pl/
agnieszkamorawska@onet.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 15.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Rzeczoznawca majątkowy
Posiadam niezbędne zawodowe uprawnienia w zakresie szacowania nieruchomości nadane przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju – uprawnienia nr 5829. Wieloletnie doświadczenie związane z wyceną i doradztwem na rynku nieruchomości gwarantuje rzetelną i profesjonalna obsługę. Wszelkie czynności realizowane są terminowo z zachowaniem poufności.
W ramach wyceny określamy wartości nieruchomości dla różnych potrzeb, m.in. kupna i sprzedaży, zabezpieczenia kredytowego, postępowań, ale także podatkowych, ubezpieczeniowych i innych.
Działamy na terenie woj. podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. W szczególnych przypadkach dokonujemy wyceny na terenie całej Polski.

Wycena nieruchomości
Główną płaszczyzną działania firmy jest szeroko pojęta wycena nieruchomości dla określonego celu. Specjalizujemy się w wycenie nieruchomości lokalowych, gruntowych zabudowanych obiektami mieszkalnymi oraz o funkcji komercyjnej, usługowej, magazynowej. Określimy również wartość nieruchomości gruntowych niezabudowanych przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową, inwestycyjną oraz nieruchomości rolnych i leśnych. Gwarantujemy najwyższy poziom usług, bezstronność w przebiegu procesu wyceny.
Zwracamy szczególną uwagę na zachowanie tajemnicy zawodowej i ochronę danych osobowych.
Nasze opracowania spełniają wszystkie wymogi formalne i prawne.
Oferta jest skierowana do osób fizycznych, podmiotów prawnych i instytucji publicznych.

OPERAT SZACUNKOWY
Opracowanie sporządzone w celu określenia wartości nieruchomości dla potrzeb ustalenia ceny sprzedaży, zabezpieczenia wierzytelności banku, postępowania przy podziale majątku oraz dla potrzeb postępowania urzędowego i sądowego. Określenie wartości nieruchomości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa może być sporządzone przez osobę posiadającą uprawnienia zawodowe w zakresu szacowania nieruchomości nadane przez Ministra Infrastruktury.

Dlaczego ATM?
Od ponad 20 lat jesteśmy związani z rynkiem nieruchomości.
Doświadczenie, które zdobyliśmy w ciągu tego czasu, pozwala nam zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom usług i profesjonalizm.

Zapraszamy do kontaktu.
Gwarantujemy rzetelność, terminowość i konkurencyjne ceny.

ATM Wycena Nieruchomości Agnieszka Morawska
ATM Wycena Nieruchomości Agnieszka Morawska
ATM Wycena Nieruchomości Agnieszka Morawska