Katalog Firm i Instytucji Wróć

Agroturystyka Łowisko Ryb u Stacha

Białogorce

16-020 Krynki

tel.604 488 355tel.600 638 107

www.lowiskoustacha.pl
lowiskoustacha@wp.pl
Czynne: Kontakt telefoniczny
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Serdecznie zapraszamy do malowniczo położonego na skraju Puszczy Knyszyńskiej  Prywatnego Łowiska Ryb u Stacha.

Obiekt znajduje się około 50 km od Białegostoku, w gminie Krynki, przy szlaku Tatarskim, 4 km od wsi Kruszyniany.     

Infrastruktura obiektu zapewnia miły pobyt i doskonałą zabawę dla całej rodziny. W naszej smażalni zapewniamy zawsze świeżą rybę.

Oprócz bogatego w ryby łowiska można korzystać z kąpieliska, piaszczystej plaży, placu zabaw, zadaszonych stołów biesiadnych, grilli, ogniska, boiska do siatkówki oraz pola campingowego i domków do wynajęcia.
Kompleks posiada sanitariaty z ciepłą i zimną wodą, natryski oraz przyłącza elektryczne.

Do dyspozycji wędkarzy jest 2 hektarowe, przepływowe łowisko czynne w godzinach od 6.00 do zmierzchu. Akwen zasilany jest wodą z rzeki Nietupa, będącą doskonałym siedliskiem pstrąga. Woda tej rzeki zaliczana jest do wód górskich, a więc bardzo czysta i doskonale natleniona. Głębokość zbiornika od 1,6 do 3,00 metrów. Część zbiornika posiada dno kamienisto-żwirowe, a część lekko zamulone, ale bez roślinności, co umożliwia spokojny hol złowionych ryb. Asortyment ryb jest bardzo bogaty o zróżnicowanych rozmiarach. 

Okolica obfituje w wiele atrakcji turystycznych i przyrodniczych. Piękno i dzikość przyrody pozwala bezpośrednio obcować z orłami, żubrami, rysiami, łosiami i innymi zwierzętami naszej bogatej Puszczy Knyszyńskiej.

Gorąco zachęcamy do wynajmu bogato wyposażonych, w pełni funkcjonalnych domków, łowienia okazałych ryb, plażowania i odpoczynku na campingu.
Zapewniamy wszystko, co do miłego spędzenia czasu na łonie natury jest niezbędne.

Szczegóły oferty:

  • Domek Pola - 6 osobowy, 24 m2, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, kominek elektryczny, TV, pełne wyposażenie, doba od 14.00 do 12.00.
  • Domek Laura - 4 osobowy, 21 m2, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, TV, pełne wyposażenie, doba od 14.00 do 12.00.
  • Wynajem pokoi.
  • Camping - pole namiotowe - duży teren, obiekt ogrodzony i monitorowany, natryski, ujęcia wody, łazienki z ciepłą i zimną wodą, przyłącza elektryczne, grill, miejsce ogniskowe, wiaty i stoły biesiadne, doba od 14.00 do 12.00.
  • Łowisko czynne od 6.00 do zmierzchu - akwen 2 ha, duży asortyment ryb, bez wyznaczonych stanowisk, stoły i ławy, sprzęt wędkarski, waga elektroniczna.
  • Plaża i plac zabaw - część akwenu wyznaczona do rekreacji z niestrzeżoną plażą, stołem biesiadnym, ławeczka - huśtawka, plac zabaw.
  • smażalnia ryb.

Zapraszamy do przyjazdu i skorzystania z naszej oferty.

Agroturystyka Łowisko Ryb u Stacha
Agroturystyka Łowisko Ryb u Stacha
Agroturystyka Łowisko Ryb u Stacha
Agroturystyka Łowisko Ryb u Stacha