Katalog Firm i Instytucji Wróć

Agroturystyka Łosia Chata

Grzybowce 44

16-040 Gródek - Grzybowce

tel.507 151 513


losiachata@gmail.com

Mapa
Opis:

Łosia Chata, jako oferta wyłącznie dla najbardziej wymagających, zaprasza do wnętrz stworzonych z prawdziwą pasją. Prawdziwy dom z bali drewnianych, otoczony sosnami i świerkami, stylowo wykończony z dbałością o każdy szczegół. Każdy pokój z oddzielną łazienką - dla wygody. Przestronny salon - dla komfortu. Nieskazitelna cisza i świeże powietrze - dla relaksu. Przyjedź, zobacz, zanurz się w tym naturalnym SPA, zaprojektowanym w całości przez naturę. Odpocznij, nabierz sił w Łosiej Chacie.

Rozkład pomieszczeń:
PARTER 1. sypialnia (2os.) + salon (2os.) + kuchnia, jadalnia i łazienka + duży taras
PIĘTRO 2. sypialnia (1os.+1os.+antresola dla dzieci) +łazienka + 3.sypialnia (2os. + antresola dla dzieci)

Na życzenie gości możemy: wystawić fakturę, zorganizować rowery, regionalny alkohol lub kosmetyki naturalne z serca Puszczy Knyszyńskiej (na bazie lawendy).

Łosia Chata to znakomite miejsce na piknik, ognisko, weekendowy detoks lub dwutygodniowe wakacje z rodziną. W zimie obowiązkowy jest kulig, w lesie - długie spacery połączone z zbieraniem owoców leśnych i grzybów, których w sezonie jest naprawdę dużo. Zapraszamy też na szkolenia i imprezy integracyjne - na specjalne życzenie zaprojektujemy cały pobyt i dostarczymy niezapomnianych wrażeń. Goście odwiedzający nasz zakątek chwalą wysoki standard drewnianych wnętrz oraz naturalny porządek, jaki panuje w Puszczy wokół Łosiej Chaty.

Zapraszamy!
www.facebook.com/losiachata/