Katalog Firm i Instytucji Wróć

Agencja Seo/Sem TopMaker.pl

ul. Zwierzyniecka 10 lok. 11

15-333 Białystok

tel.501 951 848

www.topmaker.pl
kontakt@topmaker.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Samo posiadanie firmowej strony internetowej nie wystarczy do tego, by spełniała ona swoją funkcję, niezależnie od tego, czy jest to funkcja informacyjna, reklamowa czy sprzedażowa. Strona internetowa potrzebuje odwiedzających i to właśnie odwiedziny potencjalnych klientów mogą generować realne zyski.

Wyszukiwarka Google to usługa, z której korzystamy wszyscy. Korzystają z niej także potencjalni klienci. Nie można więc lekceważyć szansy, jaką daje właścicielom stron internetowych.

TopMaker.pl to agencja SEO/SEM, która wykorzystuje możliwości wyszukiwarek internetowych w zakresie skutecznego marketingu. Zintegrowane działania SEO/SEM pozwalają poprawiać widoczność witryny w wynikach wyszukiwania Google i zwiększać liczbę odwiedzin generowanych przez osoby zainteresowane prezentowaną ofertą.

Techniki stosowane przez firmę to sprawdzone, skuteczne metody optymalizacji i marketingu internetowego, oparte na specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu w pozycjonowaniu firmowych stron internetowych, blogów oraz sklepów internetowych.

Czym się zajmujemy na co dzień?

 • Pozycjonowanie - prowadzimy działania mające na celu poprawę pozycji stron internetowych w wyszukiwarce Google. Wśród tych działań można także wyróżnić takie elementy, jak:

  • Analiza fraz kluczowych - dobieramy frazy kluczowe wpisywane przez użytkowników Google, które pozwolą Klientom osiągnąć cel, czyli zwiększać zyski.
  • Audyt SEO - wykonujemy analizę stron internetowych pod kątem wyszukiwarki Google oraz przygotowujemy instrukcje dotyczące ich optymalizacji.
  • Optymalizacja stron www - wykonujemy techniczne modyfikacje stron internetowych, które pozwalają im osiągać lepsze pozycje w wyszukiwarce Google.
  • Promocja - prowadzimy działania nie tylko poprawiające pozycje strony na wybrane frazy kluczowe, ale także promujące witrynę w sieci.
  • Mapa Google / Wizytówki firmowe - dbamy o to, aby Twoja strona znalazła się w najpopularniejszych katalogach firm oraz na mapach Google.
  • Raportowanie - przygotowujemy comiesięczne raporty z wykonanych czynności oraz osiągniętych rezultatów.
 • Projektowanie stron internetowych - wykonujemy strony wyposażone w czytelny panel administratora (CMS), dostosowujące się do urządzeń mobilnych (Responsive Web Design) oraz zapewniamy ich utrzymanie na serwerach.
 • Linki sponsorowane - prowadzimy kampanie linków sponsorowanych w systemie reklamowych Google AdWords.
 • Projektowanie graficzne - przygotowujemy projekty stron internetowych oraz elementy identyfikacji wizualnej (logo, wizytówki itp.).

Biuro firmy znajduje się w budynku Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości i Wybranych Nowych Technologii Politechniki Białostockiej, przy ul. Zwierzynieckiej 10 lok. 11 w Białymstoku.

Przed rozpoczęciem współpracy prosimy o kontakt mailowy oraz przekazanie szczegółowych informacji na temat strony internetowej. Na podstawie otrzymanych danych przygotowywana jest dokładna wycena oraz propozycja realizacji.

Można także wypełnić formularz wyceny dostępny na stronie http://topmaker.pl.

Agencja Seo/Sem TopMaker.pl
Agencja Seo/Sem TopMaker.pl
Agencja Seo/Sem TopMaker.pl
Agencja Seo/Sem TopMaker.pl