Katalog Firm i Instytucji Wróć

Adw. Urszula Zajko Kancelaria Adwokacka

ul. Mickiewicza 7 lok. 5

15-213 Białystok

tel.85 742 20 42tel.512 273 803

www.urszulazajko.pl
uzajko@wp.pl
Czynne: Spotkania umawiane telefonicznie
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Adwokat Urszula Zajko ukończyła studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego w 1994 r. Odbyła aplikację adwokacką w Białostockiej Izbie Adwokackiej i została wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Białymstoku.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Urszuli Zajko gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta oraz profesjonalne zaangażowanie w prowadzenie jego sprawy. Adwokat Urszula Zajko dba o dobry i stały kontakt z klientem, na bieżąco informując go o przebiegu postępowania.

Kancelaria powstała w celu zapewnienia profesjonalnej pomocy prawnej zarówno klientom indywidualnym jak i podmiotom gospodarczym. Udziela pomocy prawnej począwszy od porad prawnych i sporządzania wszelkich pism procesowych oraz opinii prawnych, prowadzenia negocjacji aż po reprezentowanie przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania, organami administracyjnymi, jak też innymi instytucjami.

W obsłudze prawnej Kancelaria przedstawia rzetelną ocenę stanu faktycznego oraz ryzyko prawne prowadzonej sprawy, mając na uwadze przede wszystkim możliwie najpełniejszą realizację interesów Klienta. Kancelaria prowadzi sprawy unikając zbędnych kosztów postępowania i zawiłości proceduralnych, dążąc do sprawnego i efektywnego rozwiązania problemów Klienta.

Kancelaria Adwokat Urszuli Zajko specjalizuje się w sprawach z zakresu:

  • prawa rodzinnego, w szczególności w sprawach o rozwód, separację, o alimenty, podział majątku wspólnego, kontakty, rozdzielność majątkowa,
  • prawa cywilnego, w szczególności sprawy o zapłatę, o zasiedzenie, zniesienie współwłasności, o odszkodowanie
  • spraw karnych - obrona w postępowaniu przygotowawczym i sądowych
  • spraw spadkowych - stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, spraw o zachowek
  • spraw odszkodowawczych
  • spraw egzekucyjnych - skarg na czynności komornika, powództwa przeciwegzekucyjnego

Przez cały czas trwania naszej współpracy mogę Państwu zagwarantować przestrzeganie przeze mnie podstawowych zasad, które sprawią że będą Państwo usatysfakcjonowani:

  • indywidualne podejście do każdego Klienta,
  • terminowe i sprawne rozwiązanie sprawy,
  • odpowiednie koszta świadczonych usług,
  • stuprocentowe zaangażowanie w prowadzone sprawy!

Zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny,  lub za pomocą poczty elektronicznej. Tel.: 512-273-803, e-mail: uzajko@wp.pl

REKOMENDACJE

Adw. Urszula Zajko Kancelaria Adwokacka
Adw. Urszula Zajko Kancelaria Adwokacka
Adw. Urszula Zajko Kancelaria Adwokacka
Adw. Urszula Zajko Kancelaria Adwokacka