Katalog Firm i Instytucji Wróć

Adw. Andrzejewska Ewa. Kancelaria Adwokacka.

ul. Św. Mikołaja 1 lok. 14

15-419 Białystok

tel.85 744 29 11tel.601 148 628

www.andrzejewscy.info.pl
andrzejewska.adw@poczta.fm
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.30
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Adwokaci naszej Kancelarii prowadzą obsługę prawną osób fizycznych, osób prawnych oraz przedsiębiorców.

W ramach świadczonych usług zajmujemy się udzielaniem porad, sporządzaniem opinii, przygotowywaniem projektów umów, prowadzeniem spraw sądowych z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, gospodarczego oraz prawa pracy.

Ponadto jedną z usług oferowanych przez naszą Kancelarię jest udzielanie pomocy ofiarom wypadków drogowych poprzez reprezentowanie ich interesów zarówno w procesach karnych, jak i cywilnych związanych z dochodzeniem odszkodowania od towarzystw ubezpieczeniowych.

Zajmujemy się zakładaniem i rejestracją w Krajowym Rejestrze Sądowym spółek, stowarzyszeń, fundacji oraz bieżącą, kompleksową obsługą prawną tych podmiotów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przede wszystkim instytucjonalnych, poszerzyliśmy zakres usług o problematykę zamówień publicznych. Pomoc wykwalifikowanych prawników jest niezbędna już na etapie przystępowania do przetargu oraz w całej dalszej procedurze.

Jeżeli chcecie Państwo uzyskać więcej szczegółowych informacji, zapraszamy na naszą stronę internetową www.andrzejewscy.info.pl 

Adw. Andrzejewska Ewa. Kancelaria Adwokacka.