Katalog Firm i Instytucji Wróć

Adw. Andrzej Kowalski

ul. Branickiego 17A lok. 206-207

15-085 Białystok

tel.85 746 16 56tel.501 513 101


andrzej.kowalski@post.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00, 18.30 - 19.30, spotkania w innych godzinach po uzgodnieniu telefonicznie
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Zapraszam do nowej siedziby przy ulicy Jana Klemensa Branickiego 17A Budynek Centrum Finansowe Elio II piętro

Kancelaria oferuje swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Do typowych spraw sądowych prowadzonych przez Kancelarię należą: sprawy administracyjne, karne i cywilne oraz z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Poza reprezentacją (obroną) przed sądem oferujemy także inne usługi prawnicze, jak np. negocjacje, opinie prawne, analizy umów, projekty umów i statutów. Przedsiębiorcy zainteresowani korzystaniem z usług Kancelarii mogą skorzystać nie tylko z doradztwa z zakresu prawa gospodarczego, ale również podatkowego i zamówień publicznych. Możliwe jest też powierzenie Kancelarii stałej obsługi prawnej firmy.

Staramy się, aby każdy Klient był zadowolony z naszych usług. W trosce o ich najwyższą jakość każdy problem gruntownie anlizujemy przed przyjęciem sprawy do prowadzenia, oceniając szanse osiągnięcia wytyczonego celu. Wyniki analizy przedstawiamy Klientowi, z którym konsultujemy dalszą strategię działania.

W celu wzbogacenia wiedzy Klienta na temat ustawodawstwa związanego z danym problemem, mogą Państwo otrzymać tzw. materiały informacyjne, czyli przygotowany przez nas zbiór wybranych przepisów, który pozwala na samodzielne zapoznanie się z przepisami prawnymi w danej dziedzinie.

Zapraszam do współpracy.