Katalog Firm i Instytucji Wróć

Adrian Gudewicz - fotografia

ul. Ordonówny 2 lok. 73

15-750 Białystok

tel.781 447 525

www.adriangudewicz.pl
kontakt@adriangudewicz.pl
Czynne: Uzgadniane telefonicznie
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

CZEŚĆ, NAZYWAM SIĘ ADRIAN GUDEWICZ – FOTOGRAF BIAŁYSTOK.

Od kilku lat zajmuję się fotografią – na początku było to zwykłe hobby, zabawa, łapanie chwil na fotografiach i przyznam, że choć nigdy świadomie do tego nie dążyłem, to dziś zwykłe zamiłowanie przerodziło się w pasję, codzienną pracę, zawód fotograf ślubny, który nie każdy ma szansę – po prostu kochać.

Dziś zajmuję się głównie fotografią ślubną, wykonuję też usługi z zakresu sesji narzeczeńskiej, pleneru ślubnego, fotografii chrzcin czy fotografii okolicznościowej. Uwielbiam fotografować ludzi, uczucia i emocje, które im towarzyszą. Opowiadać historie o Was – dla Was.
Być fotografem ślubnym to dla mnie wielki zaszczyt i odpowiedzialność, gdy młodzi ludzie zawierzają mi uwiecznienie na zdjęciach jeden z najważniejszych dni w Ich życiu.
Fotografuję głównie na terenie województwa podlaskiego, fotografia Białystok, fotografia Zambrów, fotografia Łomża, fotografia Mońki, fotografia Supraśl, fotografia Ciechanowiec.

Zapraszam również do odwiedzenia mojej strony gdzie na bieżąco uzupełniam swoje prace:
Facebook: https://www.facebook.com/adriangudewiczfotograf/
oraz: https://www.facebook.com/onestorypl/
Instagram: https://www.instagram.com/adrian.gudewicz.fotografia/

 

Fotografia ślubna powinna pokonywać ulotność, wydobywać emocje z każdego gestu, czy to będzie uśmiech, łzy czy nawet spojrzenie - powinna zatrzymywać czas, budować historie nie tylko dla pary młodej ale dla całych pokoleń, historii rodzinnej.

PROMOCJA 1

Sesja narzeczeńska

DLACZEGO WARTO ZROBIĆ SESJĘ NARZECZEŃSKĄ?

Dla wielu z Was pierwsze spotkanie z profesjonalnym fotografem ślubnym to najczęściej sesja narzeczeńska. Niektóre osoby czują się niecko skrępowane i zestresowane aparatem oraz obecnością zupełnie nieznajomej im osoby. Zatem jest to doskonały sposób na obycie się z tą sytuacją i zapoznanie z osobą fotografa, który przecież będzie z Wami przez cały Ten szczególny dzień. Sesja narzeczeńska jest pierwszym etapem, który stopniowo buduje napięcie w oczekiwaniu na ślub. Pozwoli także cieszyć się tymi chwilami znacznie wcześniej, już nawet kilka miesięcy przed. Poza genialną pamiątką, którą możecie wykorzystać w różnoraki sposób, sesja przedślubna to tez świetna zabawa, której nie będziecie żałować.

Zerknijcie na piękne zdjęcia z sesji narzeczeńskiej moich par:

https://adriangudewicz.pl/portfolio/
https://adriangudewicz.pl/blog/

Ponadto (dziwne, że piszę to na końcu) sesja narzeczeńska to przede wszystkim wspaniała okazja do pobycia ze sobą, zatrzymania się na chwilę w ferworze ślubnych przygotowań i skupienia się na Waszej miłości tu i teraz. Na początku będziecie na pewno trochę skrępowani tym, jak pokazać miłość, gdy ktoś niedaleko Was pstryka aparatem. Z czasem jednak staniecie się nieco bardziej odważni i otwarci. Ta współpraca i zaufanie z kolei pomoże nam wspólnie podczas Waszego wyjątkowego dnia. Nie ma co ukrywać, podobnie też na ślubie – ciężko będzie skupić się Wam na sobie samych, w końcu jest to przyjęcie towarzyskie, w którym będziecie otoczeni przez grupę swoich najbliższych osób, rodzinę oraz znajomych. Sesja narzeczeńska jest przede wszystkim dla Was, to właśnie z tego powodu jest tak wyjątkowa i dopóki narzeczeńskie uczucia w Was siedzą z pewnością niepowtarzalna. Zobaczcie sami https://adriangudewicz.pl/sesja-narzeczenska-paula-pawel/