Katalog Firm i Instytucji Wróć

ABA PLUS Murawscy s.c. Oddział Białystok

Ignatki 40/7

16-001 Kleosin

tel.605 833 814tel.690 877 335

www.abaplus.pl
bialystok@abaplus.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

ABA PLUS jest firmą, której początki sięgają 1963 roku. Wówczas z ogólnego braku potrzeby reklamy zajmowaliśmy się wytwarzaniem szyldów, tablic, tabliczek, szablonów, plakatów i wiele mówiących haseł BHP. W tamtym okresie technologia wytwarzania owych prac ograniczała się do użycia nożyczek, skalpela chirurgicznego, linijki, cyrkla, gąbki, wałka, farb i oczywiście wcześniej nabytej wiedzy z zakresu liternictwa, grafiki i kolorystyki. Zamówienia wykonywane były przy bardzo niskim nakładzie finansowym oraz olbrzymim nakładzie czasu i pracy, co wydłużało w znacznym stopniu realizację zleceń.

Obecnie, przy wykorzystaniu posiadanego przez nas nowoczesnego sprzętu, wieloletniego doświadczenia i istniejącej technologii jesteśmy w stanie w dziedzinie reklamy wykonać wszystko, a co najważniejsze szybko i tanio.

Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona konsumentów począwszy od odbiorców indywidualnych aż do dużych korporacji, m. in. w zakresie:

DRUK UV:
ekstremalnie duży obszar wydruku 251 x 306 cm, wydruk z jakością fotograficzną 1440 dpi na wszelkiego rodzaju materiałach, o grubości do 48 mm, druk również kolorem białym, co w znacznym stopniu poprawia wizualizację na podświetlanych mediach transparentnych, druk na powierzchniach niejednolitych - np. tektura falista.

DRUK WIELKOFORMATOWY:
banery, siatki, plakaty, flagi, roll-upy, wydruki na wszelkiego rodzaju foliach samoprzylepnych;

REKLAMA od projektu do montażu, poparta wizualizacją graficzną 3D:
wszelkiego rodzaju tablice, kasetony, pylony, totemy, podświetlane litery przestrzenne, maszty, wyklejanie pojazdów w hali firmy atestowanymi foliami, prezentery, systemy informacji wizualnej, markizy, ekspozytory, konstrukcje z aluminium i stali, ścianki reklamowe, grawerowanie, systemy wystawiennicze, gadżety, gabloty, projektowanie witryn, logotypów, ulotek, bliboard'ów, wizytówek;
do podświetleń wykorzystujemy na życzenie klienta diody LED, również RGB;

PROJEKTY NIETYPOWE:
prototypy ekspozytorów, demonstratorów, itp., obróbka 3D materiałów w oparciu o nowoczesne obrabiarki CNC, termoformowanie tworzyw sztucznych;

Więcej na www.abaplus.pl w dziale PORTFOLIO

SIEDZIBA GŁÓWNA FIRMY:

ABA PLUS Murawscy S.C.
17-100 Bielsk Podlaski, ul. 3 Maja 19A
tel. 85 730 00 35, 501 511 887
biuro@abaplus.pl
czynne: pn - pt: 8.00 - 17.00

Zapraszamy do współpracy.

ABA PLUS Murawscy s.c. Oddział Białystok
ABA PLUS Murawscy s.c. Oddział Białystok
ABA PLUS Murawscy s.c. Oddział Białystok
ABA PLUS Murawscy s.c. Oddział Białystok