Katalog Firm i Instytucji Wróć

A. Paszkiewicz-Trojniel - Manu Studio

ul. Gródecka 1A

15-561 Białystok

tel.505 927 867tel.507 517 963

www.artstudio.bialystok.pl
artstudio.bialystok@gmail.com
Czynne: spotkania umawiane telefonicznie
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Manu Studio specjalizuje się w architekturze wnętrz, działa aktywnie od 2008 roku. Nasz obecny skład to 3 osobowy zespół projektantów. Misją naszej firmy jest indywidulane podejście do każdego klienta. Projektujemy z dużą dozą intuicji, wsłuchując się w potrzeby klienta, do tego dokładamy naszą wiedze techniczną oraz doświadczenie w wielu realizacjach. Cenimy sobie współpracę z wykwalifikowanymi wykonawcami oraz rzetelnymi dostawcami materiałów. Bezustannie rozwijamy się uczestnicząc w szkoleniach i targach branżowych, aby dobierane przez nas materiały oraz sposób ich wykorzystania był trwały, tworzący przestrzeń przyjazną do życia oraz cieszący oko ciekawym designem.

Zakres naszych działań twórczych:

  • projektowanie wnętrz prywatnych i komercyjnych
  • projektowanie elewacji oraz ogrodzeń budynków
  • projektowanie mebli i przedmiotów użytkowych
  • projektowanie on-line
  • malarstwo do dekoracji wnętrz
  • wykonanie fotorealistycznych wizualizacji

Oferujemy kompleksowy projekt techniczny wraz z fotorealistyczną wizualizacją, dzięki której, już na etapie koncepcji będą Państwo mogli zobaczyć w dużym przybliżeniu efekt końcowy projektu. Dobierzemy materiały i wykonamy ich zestawienie wraz z cenami i miejscem zakupu. Polecimy sprawdzonych dostawców materiałów oraz wykonawców budowlanych. Służymy nadzorem autorskim przy realizacji projektu.

Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszej strony artstudio.bialystok.pl oraz strony na facebooku: https://www.facebook.com/artstudio.bialystok/

A. Paszkiewicz-Trojniel - Manu Studio
A. Paszkiewicz-Trojniel - Manu Studio
A. Paszkiewicz-Trojniel - Manu Studio
A. Paszkiewicz-Trojniel - Manu Studio